Wpis z mikrobloga

@kvoka: nie martw się, będę Ci wysyłać paczki do więzienia, w końcu zostałaś podana do sądu o podawanie fałszywych ogłoszeń, przelewki się skończyły
  • Odpowiedz
@kvoka: a tak całkiem na poważnie, to istnieje możliwość, że ktoś się podszył pod tego typa z rejestru i wykorzystał jego zdjęcie w tym ogłoszeniu? Nie chcę ci wysyłać paczek do więzienia kvoko ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wypok2: Istnieje. Ktoś o bardzo podobnie niskim IQ do niego. Ale w to wątpię.

Kruci, aż nabrałam ochoty by wysłać wniosek z prośbą o jego wyrok, zobaczymy co dokładnie przeskrobał. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pewnie podrażnię się i usunę. Nie chcę nikomu przykrości robić, nawet jeżeli to dewiant to w moim mniemaniu zasługuje na jakiś tam szacunek. Ewentualnie, dodam jeszcze raz ale z małą cenzurą. (
  • Odpowiedz
@iwunio: Czasu na pisanie nie ma, na chleb zarabiać trza, a plusy jeść mojemu kotu nie dadzo. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Pomysł z Patronite nie bardzo wypalił, więc wciąż nie mogę sobie pozwolić na to, by poświęcić więcej czasu na pisanie. Ale dobra wiadomość jest taka, że zaraz dodam nowy, długi wpis, bo już jest prawie gotowy. ;) Zawołam cię. Niestety nie będzie postów częściej niż
  • Odpowiedz
  • 1
@kvoka przykre jest to że taki high quality content na siebie nie zarabia, a jakieś gowna biorą tysiące miesięcznie... :( No nic, czekam dalej
  • Odpowiedz