Wpis z mikrobloga

Co trzeci Mirek narzeka że do szkoły musi iść. Cieszcie się szkołą póki możecie, jeszcze zatęsknicie.
#gownowpis
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ikp: Szkoła może jest fajna jak masz bogatych starych i masz co chcesz. Jeżeli takich nie masz, to życie przecieka ci przez palce, kiedy ci z lepszych domów się bawią i rozwijają. Nawet mając gównianą pracę coś sobie kupisz, spełnisz jakąś zachciankę. Ja bym się wrócił, ale tylko po to, żeby dokonać lepszych wyborów. Oczywiście, że szkoła, w której miałeś fajną klasę jest lepsza niż praca z toksycznymi ludźmi, ale
  • Odpowiedz
@ikp: do liceum to może i bym wrócił ale to tylko na tydzień, dwa. Studia były c-----e, a gimnazjum to już nawet nie wspomnę... nie słuchajcie go bo widocznie ma gównianą pracę.
  • Odpowiedz
@ikp: Jaka szkoła jest zajebista, wróciłbym z chęcią! Tak, z-----------e 8h za darmo + zadania do domu co zabiera caly dzien jest ok, co ja bym zrobil zeby sie cofnac.. I do tego czesto przesladowania i gnębienie.
  • Odpowiedz
Poprostu macie zacmione wspomnienia, starcze p---------e. Ja kochalem zime, tak, super - zabawy, potem cieple kakao w domu, a po latach to poprostu sobie uswiadomilem, ze ten klimat to tylko otoczka z dziecinstwa, jak dojdzie co do czego to jnie jest tak fajnie.
  • Odpowiedz