Wpis z mikrobloga

  • 1
@StorVoldighed Polecam studia zaoczne od pon-pt praca od 8-16 potem nauka do sesji do 24, sen potem w weekend studia i tak się toczy ta karuzela śmiechu (°°
  • Odpowiedz
ja się parę razy spotkałem z używaniem "bynajmniej" zamiast "przynajmniej", ale nie znaczy to, że to poprawne


Kto woli szkołę od pracy, ten nigdy nie pracował w czymś lepszym od kołchozu czy januszexu.

@Ogau O mamo. Pracowałam z taka dziewczyną która używała losowo naprzemiennie i w kontemscie z dupy tych dwóch i nigdy nie wiedzieliśmy o co jej chodzi.
- Kasiu, ten klient już
  • Odpowiedz
@ikp: Nie. Po liceum czuje się lepiej niż kiedykolwiek wcześniej. Jestem wolny, nie zmuszany do przebywania w jakimś towarzystwie, mam pieniądze, którymi sobie zarządzam jak chce i życie którym zarządzam jak chce.
  • Odpowiedz
@KRISSVector: co ty masz z tym gnębieniem. Chodziłaś do jakiejś szkoły specjalnej w Polsce Z? Każdy uczący i przejmujący się wynikami woli pracować, ale no tacy w życiu osiągają coś więcej niż lider produkcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Cieszcie się szkołą póki możecie, jeszcze zatęsknicie.


@ikp: Za szkołą średnią? Tylko za niektórymi jej elementami. Biorąc pod uwagę fakt, że poznałem tam przyjaciół na całe życie to mogę powiedzieć, że był to cudowny okres. Jednakże całkowicie inaczej wygląda to z perspektywy dnia codziennego. Czytanie nudnych lektur, no i obowiązkowe zadania domowe: z matematyki (z której zawsze miałem 5 lub 6 na koniec roku ale i tak musiałem robić po
  • Odpowiedz
Kończysz, idziesz do domu i nie musisz się martwić, że trzeba się uczyć


@StorVoldighed: lol, chyba w jakiejs gownorobocie za 2k

Czasy gdy nauke konczyles jak konczyles szkole minely. Spokojnie mozesz zalozyc ze bedziesz sie uczyl do konca zycia jak chcesz sie liczyc na rynku pracy. Ja sie wiecej ucze niz w liceum - przynajmniej tego co chce i lubie :)
  • Odpowiedz
@ikp: a gówno, najlepsze lata życia zaczęły się na i po studiach, jak człowiek już w miarę ogarnięty, ma swój dochód, wyprowadził się od mamusi i ma swoje życie
  • Odpowiedz
@StorVoldighed: #!$%@? w porównaniu do pracy szkoła to wakacje. Jak ktoś mówi że w szkole było ciężko, a w pracy luzik, to chyba szczytem jego kariery jest wciskanie guzika na produkcji albo jeżdżenie wózkiem w magazynie.
  • Odpowiedz