Wpis z mikrobloga

Dzień dobry wszystkim. Wracam po kolejnym banie. Niestety 6dniowy ban to zbyt krótko aby ochłonąć po tym co wyprawia administracja. W związku z tym mam kilka pytań.

Do @Elfik32:

1. Dlaczego banujesz mnie po tym kiedy zwracam się do Ciebie tłumacząc moje zachowanie?

2. Dlaczego usuwasz mój komentarz tłumacząc to niewłaściwym zachowaniem?

3. Dlaczego dalej utrzymujecie że ten serwis jest tworzony przez użytkowników?

4. Dlaczego mam nieodparte wrażenie że ostatni ban był za to że wypomniałem Ci ilośc zakopanych znalezisk i zapytałem jak ty to robisz że tyle zakopujesz?

Do @Shepard:

1. Dlaczego bronisz Elfika jednocześnie mnie oczerniając?

2. Dlaczego cytujesz moje komentarze, jednocześnie ukrywając ich prawdziwy sens i znalezisko, w którym dany komentarz się pojawił, co stawia mnie automatycznie w złym świetle?

3. Dlaczego nie mogę napisać że moim zdaniem, cyganie którzy kradną, żebrzą i wykorzystują dzieci do kradzieży i żebractwa powinni być deportowani?

4. Dlaczego nigdy nie odpowiedziałes na pytanie dlaczego akurat tak bronicie cyganów? Zawsze zmieniasz temat...
  • 57
@planet3437: Nie wiem. Pierwszego za wolność słowa, której tutaj niestety nie uświadczysz. Drugiego pewnie dlatego, że Elfik wolał mnie zbanować niż odpowiedzieć na kilka moich pytań, m.in. o ilość zakopanych przez nią znalezisk...
@k0nd3ns4t0r: + z miłą chęcią poczytam odpowiedzi adminów. :) Ja też uważam, że bany u mnie były niesłuszne, ale już nie chciało mi się o to walczyć, to w końcu tylko jakiś tam portalik, a walka za wiele nie da :(