Wpis z mikrobloga

@Noombre: @Pieron: @Vasek: @vdr: dzięki za opinię, ja osobiście mocno zawiodłem się WoTem. Jestem raczej niedzielnym graczem i rozwój przez tak niskie punktowanie ciągnie się niemiłosiernie, bez płacenia ta gra nie ma sensu. Dobieranie w bitwach losowych to jakaś porażka, prawie zawsze jest drużyna żółtodziobów vs wyjadacze, 9/10 bitew jest przegranych ( ͡° ʖ̯ ͡°). WT nie jest idealny, ale dzięki systemowi 3 żyć,
  • Odpowiedz
@pernik:
Wardunderowcy: WT lepszy, bo trza przytrzeć nosa wociarzom czekając na komplet do bitwy.
Wociarze: Przytrolluję i zagłosuję że WT lepszy.

  • Odpowiedz
prawie zawsze jest drużyna żółtodziobów vs wyjadacze, 9/10 bitew jest przegranych


@pernik: Wiadomo, ze ty zawsze jesteś w tej przegranej... Ciekawe, ze wszyscy są w tych przegrywających... chyba tylko ja jestem w tych które wygrywają... ciekawe dlaczego...
  • Odpowiedz
@Vasek: @pernik: ogólnie w WT najlepiej zarabia się na myśliwcach i nie trzeba do tego żadnych premek. No chyba że koniecznie chcesz tylko czołgami to wtedy jest grind ale to też kwestia jaki czołg jaka nacja i jaki tryb.
  • Odpowiedz
@pernik: To jak porównywanie CSa do ARMY. Grałem w wota długo, teraz tylko WT. Nawet paski życia mogłem zdzierżyć, ale nie tolerowałem znikających czołgów w otwartym polu. Sprawdź sobie po prostu
  • Odpowiedz
@pernik: to fakt, znam kilka osób które grały/grają w wota i po roku gry, mniej lub bardziej intensywnej, mówią: "który masz tier? bo ja 7". Może być że dla wielu osób przy "słabej" grze expienie jest katorgą, ja z kolei z expem i robieniem "X" nigdy nie miałem problemu. Problem mam za to ze srebrem, nie płacę za tę grę nic, więc faktycznie granie na tierach 8+ bez konta premium może
  • Odpowiedz