Wpis z mikrobloga

macie jakieś sposoby na wyszukiwanie tanich lotów? czytałam, że warto szukać w tygodniu, nie wpisywać konkretnych dat, używać trybu incognito i vpn jeśli nam się chce w to bawić. może macie coś jeszcze albo jakąś szczególnie dobrą wyszukiwarkę? z tego co widzę to esky znajduje najlepsze oferty.
#loty #tanieloty #podroze #podrozujzwykopem
  • 8
@Lena93: Z tymi VPN'ami to już nie przesadzajmy. Różnice nie będą duże. Możesz się w ten sposób bawić jeśli masz już lot upatrzony i chcesz go wyrwać jak najtaniej - do wyszukiwania potencjalnego celu szkoda czasu.

Oczywiście skyscanner, ale też kiwi.com . Dodatkowo nie zawsze wszystko tam jest. Np. LOT ma swoje fajne promocje "Szalone środy".
@motaboy: wiele razy widzialam jak kiwi wycyckało klientów, którzy np kupili bilet z dużym wyprzedzeniem, przyjechali na lotnisko i okazalo się, ze lot został odwołany a oni nie zostali poinformowani. Nie polecam.
@motaboy: wiem :P ale np dziś mi się tacy trafili, którzy sprawdzali loty i jak sie okazało, że ich lotu nie ma to zadzwonili do kiwi i tam dostali info, że lot jest¯\_(ツ)_/¯ pół biedy, że przyjechali na lotnisko dużo wcześniej to zdążyli ogarnąć sobie inny i mieli dostać zwrot kasy od kiwi. Uważaj na nich.