Wpis z mikrobloga

Oglądałem sobie shota z całej tej akcji u jachima, i najbardziej co mnie rozbawiło... To pedofil który na 2 min przed #!$%@?, gdy wiedział, że nadchodzą kumple ruska, to zaczął najeżdzać na księdza, że jest #!$%@?ą i frajerem bez zasad za to co zrobił, i on nie chce się z nim już znać XD

Cóż za instynkt przetrwania :P

#danielmagical #patostreamy
Pobierz LemonH - Oglądałem sobie shota z całej tej akcji u jachima, i najbardziej co mnie roz...
źródło: comment_RLWvTKi08QBpzURTAOG1ehP64RsQEKwR.jpg
  • 5
@LemonH: gdyby to kumple meduza mieli wpaść to do tego drugiego by się sapał o to np że całował się przy nim z jego bylom lub coś w tym stylu xd baobab to #!$%@?, zawsze trzyma stronę napastnika by #!$%@? nie dostać.
@Waldemarrr: Wiadomka że tak! Tylko najbardziej mnie rozbawia fakt że większość tych "PATO"-streamerów próbuje kreować się na jakiś fifa-rafa a to zwykłe #!$%@?-streamery są.

Jedynie co kojarzę to w miare Pato jest @bystrzaktv, bo co do czego jak policja przyjechała to cisnął się z nimi, bez pucki tak samo było z tvn. A reszta? Mówi "#!$%@?ć Psy" wyzywa innych od konfidentów. A jak coś się dzieje to szybkie 997 i