Wpis z mikrobloga

No dobrze, w polecanych wyskoczyła mi Sohayo czyli youtuberka z nowej fali, czyli podwórkowa pani psycholog. Ludzie ją lubią, zwłaszcza młodzież bo podejmuje dyskusji o zaburzeniach psychicznych itp. depresja śmierć problemy no i seks ruchanko jbanko szpachlowanie piłowanie, wszystko pod kątem psychologicznym, czyli przyciągneła swoje grono widzów. No dobra, miała być inna alternatywna, coś tam nie wyszło, oczywiście ''hajs'' wpływał szeroko, nasza pani psycholog miła śmieszna zabawna inteligentna urocza i przepiękna z urody * heh * skradła serca swoim fanom, przy czym skosiła dość dużo szekli na swoich filmach. Ludzie, jakiś odłam rozpoczął krytyke że '' zmieniła się od hajsu i fejmu'' że '' to już nie to co dawniej teraz jest komercyjną laska jak reszta youtuberek'' oczywiście z jej strony wleciał filmik
na szybko, w którym płacze i udziela swojego monologu że jest jej ciężko, no poprostu bierze wszystkich na litość.
Dobra jakby nie patrzeć to kilka jej filmików obejrzałem, tych początkowych i ostatnich, i z daleka widać że łasa na hajsik, na sławe na pokłony i wogóle. Ja się krwa pytam? Czy naprawde łatwo, zdobyć tych swoich widzów będac laska i przyklepując sobie łatke tej nienormalnej alternatywnej cierpiącej a ludzie i tak w to uwierzą? Widocznie tak.
Już nie fajnie jest być człowiekiem bez problemów, nawet sobie zapożycze ''przegryw'' i ''wygryw''
teraz trzeba udawać że ma się żle, tak więc ludzie natychmiastowo czują więzi z tym czymś od psychologi, i nabijają jej portfel, a u niej jakaś zmiana? No dzisiaj wleciał filmik, wstyd mi było to słuchać na głośno ( żeby przypadkiem mama z tatkiem nie podsłuchali co ja oglądam), a w filmie chodziło że Sohayo spędziła wieczór/noc u jakiegoś bolca.
Filmik mało treściwy, bezsensowny, poprostu wygłupiaski '' łe łe łe heh heh krwa krwa heh heh '' ''my przyjaciele''
jeszcze te angielskie nazwy wstawiane w tle żeby było ''fajniej'' no wiecie, żeby było ''światowo'' bo angielski cringe pain and gain, krwaa
A ten cały Zaparty czy jak mu tam, gdzie spędziła noc nasza blond włosa pani psycholog, to dalej nie wiem chłopak czy dziewczyna? Nie wiem, chyba bardziej że chłopak. Wulgarny, arogancki i kolesiowski typek, z daleka widać z czym ma się do czynienia. Klasa średnia, brak większych potrzeb i problemów, oraz mała inteligencja. No ale w komentarzach '' hihihi ale jesteś przystojny'' ''ładny'' ''super fajnie was oglądać'' ''kocham cie zatwardy'' także ego podbite w pzdu.
Miała być treściwa analiza z mojej strony, ale ja nie mogłem 11 minutowego filmiku obejrzeć do końca. Po chj to nagrane?
No laske ewidentnie ciągnie ryja do hajsu, a ten drugi to ja nie wiem co to za budrys, może jakaś tuza nastoletniego youtube

@Ferdek1212, @wypopeq2599, @ciutka, @zloty_wkret, @scotieb, @roxankeee, @LVLV, @DasAchtung, @MattCore, @Zielonka696969, @vipcypr8, @FilozofujacyTopor, @sfermentowany, @bakayarou, @JaPoChomika, @DumnaAniemia, @qamilas, @ambasador_przegrywu, @UzytkownikBezKonta, @efilista, @chestnuut, @Asfalt_Drobiowy, @paaweuuu, @IloczynKartezjanski, @Suwmiarka, @Adastam, @Kamyszeg @camaro98 @ejakulat
#przegryw
Mescuda - No dobrze, w polecanych wyskoczyła mi Sohayo czyli youtuberka z nowej fali,...

źródło: comment_gOUyqk0tENGH3mXnzVoRHbUUdUmYoRTe.jpg

Pobierz
  • 51
  • Odpowiedz
@Mescuda: Ten koleś to głupio mądry gej aka pedał, kolejny nibypsycholog od 7 boleści...
Oglądałem jej odcinki gdy zaczynała, były śmieszne a teraz to jakaś #!$%@? nieporozumienie!
  • Odpowiedz
@Mescuda: też jakieś początkowe filmiki jej widziałem i potem przestałem oglądać.
W ogóle śmiesznie jak się żali jak to ciężko miała w życiu, bo się z niej śmiały dzieci w gimnazjum przez kilka tygodni. No X #!$%@? D.
Mimo wszystko wydawała się w porządku.
Ogromnie widać też zależność jak dużo ludzi mogłoby skończyć gdyby miało wsparcie emocjonalne ze strony rodziców, a nie myślenie rodem z PRLu, że trzeba mieć tylko
  • Odpowiedz
@Mescuda: żyjemy w kulturze ofiary - ten kto jest bardziej dyskrymiinowany i biedniejszy ma lepiej, nie ma się co dziwić dziecko 20 lat nagle zaczęła zarabiać po 5-10k miesięcznie z dupy i jej odwaliło, wielka pani psycholog z dziekanką po 1 roku
  • Odpowiedz
@Mescuda: Mnie najbardziej smieszylo jak pod jej filmami ludzie sie nad nia nie spuszczali jaka to nei jest mądra. Okej, nie jest głupia, ale serio, ludzie nie maja podobnych przemyslen jakie ona przedstawia w filmach? Czy ludzie normalnie nie uzywaja w tym stopniu mozgu? Ja to robie nagminnie i szokuje mnie ze ludzie sie tak nad tym spuszczali jakby ona byla jakims einsteinem. I jak tu nie myslec o sobie,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Thachi: tylko też trzeba wziąć pod uwagę, że pewnie większość widzów to pewnie ma z 15 lat dlatego się tak zachowują i muszą mieć swoje "guru" intelektualne xd
  • Odpowiedz