Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@? najgorzej jak mieszkasz w akademiku i dokwaterują ci typowego #przegryw a. Typek starszy ode mnie a jedyne co robi to całe dnie siedzi w pokoju i gra w gierki xD Na początku miałem jedynie podejrzenia że nie wyłazi wcale z pokoju bo jak rano wyłaziłem do pracy to spał a jak wracałem to grał, gdy kładłem się spać też grał i tak dzień w dzień. W końcu go zapytałem czy czytał ogłoszenie na drzwiach przed akademikiem to się przyznał że cały dzień nie wyłaził z pokoju. xD #!$%@? mnie jak typ się sepleni w sensie nie wymawia R i tak śmiesznie gada jakby miał wiecznie mordę wypchaną śliną xD najdziwniejsze są te jego zachowania jak gra w sensie coś sobie śpiewa pod nosem ale gada do siebie jakieś teksty np "kulwa jak to możliwe", "no #!$%@? jak on to zrobił" albo syczy jakieś wiązanki do kompa xD jedyny plus jest taki że zawsze siedzi w słuchawkach więc poza tym gadaniem do siebie jest względnie cicho

Dzisiaj też przyłapałem go na tym że nie czyści po sobie kibla po sraniu #!$%@? fleja xD #!$%@? #niebieskiepaski jak się tak zachowujecie to dla was już nie ma ratunku, jestem pewien że mój współlokaotr ma tu konto więc pozdrawiam go serdecznie graj dalej w gierki i sycz do kompa #!$%@? xDDD

Typ jest #!$%@? postury szczypiora ale nieduży poniżej 180 cm więc pewnie uważa że loszki to coorvy, codziennie #!$%@? jakiegoś śmierdzącego chinola serio jak robi se żarcie to #!$%@? nie tylko w pokoju ale też na korytarzu, dodatkowo jest okularnikiem i zakolakiem więc POTĘŻNE COMBO xDDD
#akademik #studbaza #studia
  • 10
  • Odpowiedz
  • 3
@Abstrakcyjne_Kapibary ja ze współlokatorką to też przegrywy xD w sensie przez pierwszy rok non stop grałam, a ona no, sobie była xD w tym roku już finalnie pogodziłysmy sie z tym, ze nie lubimy ludzi. Wiec albo serial, film, ale glownie nauka. Takie tam szalone zycie w akademiku xD
  • Odpowiedz
@Abstrakcyjne_Kapibary: Stary #!$%@? jakbym czytał o swoim współlokatorze tylko, że ten mój dodatkowo ma dziewczynę, taką sympatyczną szarą myszkę. Ona mieszka po drugiej stronie korytarza w tym samym akademiku, więc wpada bardzo często. Ona mu myje naczynia, robi obiady, a typ tak naprawdę #!$%@? w lola i dotę do 3 w nocy. Jest dokładnie tak jak piszesz, idę na zajęcia on gra, wracam on gra, idę spać on gra xDD.

Tak
  • Odpowiedz