Wpis z mikrobloga

  • 0
@krajowyserek od amfetaminy od 22-23 wczoraj do 14:30 dzisiaj. W aptece mi wyszło za wysokie ciśnienie o ile dobrze zrobiłem pomiar (aptekarki chciały pogotowie mi wzywać xD) + lekkie odczucie jakby ciężkości w klatce piersiowej, no i tak jakby trochę ciężko mi się oddycha. Nie wiem też na ile to jakieś schizy a na ile faktyczne dolegliwości.
W sumie to nic nie jadłem już od dawna i prawie nic nie piłem... Może
  • 1
@Taemp przez mieszanie fuki z tramadolem? Jak ja Tramadol wczoraj o 19 żarłem a dolegliwości zaczęły się dzisiaj po 17. Ostatnie fukanko było o 14:30. Przed 17 już czuć było że feta przestaje działać a po 17 dolegliwości. Jak to możliwe że te problemy przez mix tramadolu pojawiły się 22 godziny po mixie?
  • 0
Alkohol/Alprazolam/Zolpidem/Fuka - któraś z tych rzeczy może mi pomóc? Chociaż to ostatnie to podejrzewam byłby gwóźdź do trumny?
  • 0
@falszywy-niebieski-pasek Nie wiem jakie ciśnienie, nie mam jak zmierzyć. W aptece niby 156 na 110 czy jakoś tak ale nie wiem czy dobrze to zmierzyłem. Klata dalej boli - w takim samym stopniu, bez zmian. Tylko że ten ból nie jest cały, nie boli cały czas tylko hmm jakby to powiedzieć... pulsacyjnie boli.
  • 0
@falszywy-niebieski-pasek ale to połączenie BDZ i opio miało miejsce WCZORAJ około 17-19, no chyba nie chcesz mi powiedzieć, że dopiero po 22-24 godzinach od zapodania tego mixu odczuwam jego skutki. Dodam, że to opio z BDZ było w ilości znacznie mniejszej niż mój "limit". A jak zacząłem fukać to już nie czułem działania opio... Jedynie benzowe zmulenie które momentalnie przeszło po fuknięciu.