Wpis z mikrobloga

Bardzo lubię Adama Sandlera i filmy z nim. Zdaję sobie sprawę, że we wszystkich gra tak samo i są to typowe amerykańskie komedie. Czasem po prostu chce od filmu sandlerującego Sandlera w komedii z Sandlerem. Nie zadzieraj z fryzjerem ukształtował w pewnym stopniu moje poczucie humoru i to jeden z moich ulubionych filmów. A taki Click to jedyny film na którym prawie się popłakałem. Jako gówniak 6lvl miałem #!$%@? na śmierć mufasy, a 10 lat później miałem łzy w oczach jak Sandler wybiega ze szpitala xD Nie wiem skąd ten wielki hejt na niego.
#niepopularnaopinia #adamsandler #netflix #film
gerwant2k - Bardzo lubię Adama Sandlera i filmy z nim. Zdaję sobie sprawę, że we wszy...

źródło: comment_8lwpvkETFvkwWW3lN0PKgieqNBlBBxnm.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@czarnapietruszka: no ale taki Jim Carrey też w każdym filmie (może oprócz Number 23) robi głupie miny i przesadne ruchy ciałem. W 70% jego postać mogłaby się nazywać Ace Ventura i widz by myślał, że to kolejna część xD
  • Odpowiedz
@wykopowy_brukselek: no w sumie w Trumanie chyba nie robi typowych Venturowych min. Sam film jakoś mnie męczy zawsze. Nie przez to że jest słaby, tylko przez tą atmosferę spisku. Strasznie mnie frustruje jak próbuje on uciec, albo coś odkryć i każdy mu przeszkadza.
  • Odpowiedz
@gerwant2k: Sandler wygląda z twarzy jak kopia mojego wujka ( ͡° ͜ʖ ͡°)- z niego też taki śmieszek. KIlka lat temu na wigilii tak się rozkręciliśmy ze śmieszkowaniem, że ledwo przeżyłem tamten wieczór ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz