Wpis z mikrobloga

@thewickerman88: a nie ma promocji na game pass za złotówkę? Ultimate ma o wiele więcej (m.in. 2 dodatki w cenie), ale co zrobisz jak gra ci się jednak nie spodoba? Dodatkowo jeśli nie jesteś maniakiem kończenia wszystkiego na 100% to może ci się znudzić po 200h
  • Odpowiedz
  • 0
Jest za 4 złote. Czyli mógłbym pograć miesiąc a potem ewentualnie dokupić na 3 miechy
Grałem w demo i dlatego fh4 mi się strasznie spodobała, grałem też w fh3 i w sumie było ok choć po jakimś czasie rzeczywiście zaczynałem się nudzić, niezbyt podobała mi się Australia, ale i tak raz na jakiś czas wracałem do gry żeby sobie po prostu pojeździć.
Przy ultimate przeszkadza mi kosmiczna cena dlatego zastanawiam się nad
  • Odpowiedz
@thewickerman88: świat w czwórce jest podobno o wiele lepszy niż w trójce (mówię podobno bo sam w poprzednią odsłonę nie grałem ale często ludzie tak piszą). Jeżeli nie chcesz wyrzucić pieniędzy w błoto w razie jeśli by Ci się nie spodobało to możesz zdobić tak: kupić game passa za złotówkę i pograć sobie miesiąc, wtedy przy graniu codziennym powinieneś ukończyć te wyścigi. Jeśli naprawdę Ci się spodoba to możesz kupić grę
  • Odpowiedz
@thewickerman88 Ja po grze w demo kupiłem ultimate I nie żałuję. Mam pełno contentu którego moi znajomi na xboxsowych gamepass nie mają. Gra jest naprawdę spoko i raczej się nie znudzi bo jest tak dopracowana że, mimo że się staram, nie ma się do czego przyczepić. Polecam.
  • Odpowiedz
@thewickerman88: Najpierw grałem w Standard na game pass, potem dokupiłem Ultimate add-on, a w święta wykupiłem normalną Standard i zrezygnowałem z game passa. Wydałem trochę więcej niż bym wydał od razu kupując Ultimate i żałuję, że nie zrobiłem tego na samym początku. Myślałem że gra mi się znudzi po kilku tygodniach, dlatego game pass, ale jednak nie :(
  • Odpowiedz
@dolOfWK6KN: no ja właśnie od tygodnia gram w standard, i w sumie jest całkiem spoko. Trochę driftu nie ogarniam i nie lubię zimy gdy wszystko się ślizga ale generalnie gra bardzo spoko. Zobaczę jak minie miesiąc czy będę miał ochotę na ultimate bo samochody też jakoś tak w miarę mi wpadają w losowaniach.
  • Odpowiedz
@thewickerman88: A podobny? :) Bo grałem wczoraj z kimś kto miał bardzo podobny nick do Twojego.

A propos driftu...weź sobie 240SX, ściągnij tuning do driftu na klasie A, najlepiej od pana Don Joewon Song i ćwicz. Ten samochód najbardziej się do tego nadaje i łatwo kontrolować ślizg. Jak już ogarniesz podstawy, przesiądź się na Hoonicorna z tuningiem drift klasa S2. Marzenie.
  • Odpowiedz