Wpis z mikrobloga

@gfgfgfa: Dostałam wczoraj tego co jest w poście, i jeszcze dzisiaj drugi, w komentarzach też jest screen. Robi się na wykopie taka ''grupa #!$%@?'', do której dołączyli typki gustujący w wysyłaniu glizd ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@chixi: Jemu chodziło o zgłoszenie na policję, a nie do moderacji. Na upartego by było można, ale raz, że to by było sporo pierdzielenia się z tym, a dwa, że mnie to zwyczajnie nie rusza. Jak ktoś chce to niech sobie zgłasza, dla mnie trochę przesada.
  • Odpowiedz
@Laaq: Wiem jaka jest różnica, ale +18 powinno wystarczyć. W końcu chodzi o to, żeby komuś nie wyskoczyło coś takiego chociażby w pracy jak przegląda, a nikt Ci nie każe otwierać zawartości +18 ;) Poza tym nic tu nie widać, więc bez przesady.
  • Odpowiedz
najlepiej jest krecic sie wsrod znanych juz kolezanek, poobracac sie w towarzystwie, nie odmawiac spotkan z ludzmi


@OdcienSzarosci: nie lubię tego określenia ale tylko normik mogl tamie rady wymyśleć dla przegrywa. Wyobraź sobie że są ludzie którzy nie mają koleżanek, nie odmawiają spotkań bo noe mają czego, a obracać to się mogą w towarzystwie swojego starego
  • Odpowiedz
@Bumelante: Też racja, ale nie da się pisać ogólnikowo i utrafić w absolutnie każdą możliwą sytuację życiową... Ale zazwyczaj to nie taka osoba jest przegrana, tylko miała pecha i jej środowisko składa się z samych #!$%@?... Różnie bywa.
  • Odpowiedz