Wpis z mikrobloga

@ruszcz: No właśnie ja nie dostałam do tej pory, ale w odpowiedzi do komentarza jakiejś laski napisałam ''dementuję, robiłam #pokazmorde i nic takiego nie dostałam'', bo twierdziła, że chyba tylko wtedy się dostaje. Więc taki benek się nie liczy. Powiedzmy, że nigdy nie dostałam ot tak xD Ale jest taki mit, że wysyłają każdej, cholera wie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@night_witch95: no pierwszy raz sie spotykam z terminologią "zadbany" co do penisa. Zadbać o twarz można u kosmetyczki, stosując kosmetyki czy coś w tym stylu no i ma to na celu np. pozbyć się przebarwień. Czyli rozumiem że zadbany znaczy u ciebie (nie widziałem zdjęcia i nie chce widzieć) że włoski obcięte i tyle? u myciu nie wspominam bo żarty żartami
  • Odpowiedz
@caribbean: No nie żarty żartami, tylko dokładne mycie przede wszystkim, niektórzy nawet tego nie ogarniają... Na ''świeżego'', to nie wyglądał. Poza tym myciem, to tak to jebnęłam, serio myślisz, że bym się przyglądała dokładnie jakiejś cienkiej fujarce randomowego typa z wykopu? Jak będę miała ochotę sobie popatrzeć na fajnego benka, to zdejmę majtki mojemu niebieskiemu ( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@night_witch95: dzizas ja #!$%@? xD widzę że z treściwą odpowiedzią na sens mojego posta będzie nie łatwo xD Ale już skumałem chyba co miałaś na myśli pisząc że zadbany, spoko, pozdrowionka mirabelko
  • Odpowiedz
@night_witch95: jak cos to moge na szybko wykupic domene jakas np. wykopowestuleje.xyz i zrobic sie galerie, najelepiej z twarzami ;] pozwy nas nei interesuja bo vps jest w rosji.
  • Odpowiedz