Wpis z mikrobloga

Za 2 dni kończy mi się okres wypowiedzenia w mojej starej #pracbaza i zakładam swoją działalność () Generalnie trochę się cykam ( ͡° ʖ̯ ͡°) Dejcie no ze 2 plusy coby się hajs zgadzał ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jakby ktoś był ciekawy przez co trzeba przejść żeby dostać jakieś dofinansowanie albo ogólnie w kwestii zakładania firmy to można pytać xD

#chwalesie #czujedobrzeczlowiek #udasieczysienieuda
  • 26
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@FlyorDie: To lecim z pytaniami.
1.Jaka branża
2.Ile papierów potrzebne do dofinansowania
3.Czy musisz dać wkład własny
4.Czas w jakim przyznają dofinansowanie
@SET: @Noneq: Zawołać jak się dowiem? xD
1. Branża IT
2. Generalnie najgorzej jest podczas rejestracji w urzędzie jako osoba bezrobotna. Musisz przedstawić zaświadczenia z każdej pracy w jakiej do tej pory pracowałeś. W moim przypadku było to 7 firm z czego 2 już nie istnieją. Nieźle trzeba się nagimnastykować żeby to zdobyć. Jeśli chodzi o dofinansowanie to dobrze jest przedstawić zaświadczenia z pracy w zawodzie w którym chcesz otworzyć
@FlyorDie: hmm skoro zakładasz firmę to sam będziesz ogarniał wszystko pod względem technologicznym ? przecież , czas to $ , nie myślałem o pracownikach co coś ogarniają ?
@Noneq: Zgadza się, ale liczę się z faktem że zleceń może nie być za wiele. Jeśli zabraknie mi czasu na wykonywanie zleceń to wtedy będę się rozglądał za pomocą. Na chwilę obecną mam 3 pomocników, księgową, przedstawiciela handlowego i sekretarkę ( ͡° ͜ʖ ͡°)