Wpis z mikrobloga

Pytanie kierowane do tych co jeszcze grali przed Homecoming. Sprawia wam to nadal przyjemność, czy jednak sobie odpuściliście ten szumny „powrót do korzeni”. W moich oczach Redzi stracili szacunek i nie wiem czy prędko, albo w ogóle go odbudują.

#gwent #gwint #gry #ankieta #pytanie

Gracie jeszcze ?

  • Tak 23.4% (15)
  • Nie 76.6% (49)

Oddanych głosów: 64

  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@FilozofujacyTopor: wieczne zmiany to najwiekszy problem gwinta i dla niektórych w grach karcianych niewybaczalny.

Chyba nie ma w grze karty która ma DOKŁADNIE takie same działanie jak na początku zamkniętej bety. Nawet najprostsze karty typu "pożoga" czy epidemia raz mogły niszczyć złote karty a raz nie.
Moim skromnym zdaniem wystarczyło zmienić szatę graficzną (a i to niekoniecznie) dodawać powoli nowe karty i balansować,balansować,balansować. Teraz rozgrywka jest (jak dla mnie) zbyt wolna. Zmian było zbyt dużo przez co odnoszę wrażenie że twórcy nie mają zielonego pojęcia w którą stronę pójść. I tak sobie testują a graczy ubywa.
@FilozofujacyTopor: Czasem zagram ale ogólnie jeszcze nie wyszedłem nigdy z 15 rangi a w cb ob robiłem gm.. po prostu mi się nie chce. Po nowym patchu muliganu jest znacznie lepiej niż po premiera HC ale nadal nie bawi jak kiedyś. Jest wolno, jest kupę żmudnego klikania by robić to samo co rundę.... no inna gra. Nie gwint
@FilozofujacyTopor: zaraz po wyjściu byłem rozczarowany, potem się nieco przekonałem ale pewnego dnia stwierdziłem że nie chce mi się włączać gry. Teraz po ostatnich zmianach znowu gram i jestem całkiem zadowolony. Imo beta była bardziej grywalna ale HC ma większy potencjał.
@LibertyPrime: w becie (przynajmniej u mnie) była chęć zagrania tej jeszcze jednej gry,mimo tego że wiedziałem że pewnie znów trafię na alchemię a nie daj Bóg mill to i tak grałem,udoskonalałem talię i próbowałem XD co do potencjału to wolę mieć grę grywalną niż z potencjałem.
@FilozofujacyTopor grałem bardzo dużo, nawet podczas wielkiej suszy kontentowej przed hc a po hc próbowałem i próbowałem, i nadal próbuję, ale gram coraz rzadziej.
Sama gra jest ok, straciła tej magii, straciła sporo, ale nadal jakoś się trzyma na topie jeśli chodzi o karcianki które znam.
O ile lepiej jednak by to wszystko wyszło gdyby opuścili sobie ten dziwaczny pomysł by zostawić grę na pół roku, stracić cześć graczy, wydać hc stracić
@Another_One: Podpisuje się obiema rękoma. Nie rozumiem co to za myślenie aby wywalać przetestowane i lubiane mechaniki i wprowadzać zupełnie inną grę, bez konsultacji ze społecznością. Przez ostatnie 2 lata bety świetnie się bawiłem, drobne zmiany sprawiały, że chciało się grać, a teraz? Teraz to nawet nie chce mi się tego włączać. Gra się nieprzyjemnie, powoli, mechaniki są nudne. Nawet wygląd gry, mnie odrzuca. Dowódcy 3D i karty nosz #!$%@?, albo
oesu ale tu #!$%@? dużo xD myślałem że coś polska scena gry sie zmieni ale nie, czemu ciągle tylko same lamusy kręcą się wokół tej gry? Przygrać wam jeszcze na fujarce #!$%@?, tylko tak żeby wpasowało się w wasze wyrafinowane gusta bo inaczej wybuchniecie pryszczami i oburzeniem xD