Wpis z mikrobloga

Wy dziecaki nic nie kumacie. Ten caly content patrostrimow nalezy zniszczyc w zarodku zanim to sie rozprzestrzeni. Teraz jestescie jeszcze glupie dzieciaczki ale jak bedziecie mieli powiedzmy 30 lat to zrozumiecie ze takie tresci maja katastroficzny wplyw na mlode pokolenia.
#danielmagical
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@skuter24: co ty gadasz, jak ja byłem młody to w telewizji tez leciały patostreamy, tylko godzinne. Był to Bar i Big Brother, potem leciał Jackass i Viva la Bam. Nikt z moich znajomych na tamten czas nie robił nic podobnego w swoich domach i jakoś wyszli na swoje. Dzisiaj mam 28 lat i mam w p-----e co leci, a starzy powinno się zająć tym co ich dzieci oglądają.
  • Odpowiedz
@skuter24: Dodam jeszcze, ze mam w dupie co reszta patoswiata robi na streamach, jedyne co mi nie pasuje w tym całym „odłamie” streamingu to ich zachowanie i cwaniakowanie względem tego ile zarabiają. Kolejna rzeczą jest to co tucznik zrobił z rodziną, jak zaczynaliśmy go oglądać na wykopie, to idea jego streamow była całkiem inna, No i nie trawie Gurala, tego to bym dosłownie odstrzelił. //edit. Może i leciały raz na
  • Odpowiedz
@skuter24: a wtedy spędzały na podwórku próbując odgrywać akcje z Jackassa xD wiem bo sam to robiłem. Skończyłem z połamana kostka, a kolega co skakał z 1 piętra na żywopłot prawie stracił wzrok jak mu się gałąź wbiła
  • Odpowiedz