Wpis z mikrobloga

Witam Mirków i Mirabelki. Proszę o pomoc! Afera jest. Mój znajomy został pomówiony i oskarżony o bycie pedofilem przez niejakiego Krzysztofa Dymkowskiego, znanego "łowce pedofilów" jest prześladowany, nękany. Na podstawie jakichś filmów z zatrzymania autentycznego pedofila ta osoba mówi że Kamil tak naprawdę ma na imię Marcin, jest z Krakowa i ma 33 lata. Podczas gdy Kamil mieszka w Częstochowie i ma 25 lat. Znam go z czasów gdy gg było popularne i istniały tam tzw Czaty. Byłem w wielu administratorem lub vipem i czuwałem nad porządkiem oraz by nie dochodziło do aktów jakiejś przemocy. I nigdy na Kamila nie dostałem zgłoszenia czy też nie było sytuacji aby zaistniało podejrzanie że dopuścił się czynu zabronionego. Chłopak ma dziewczynę, pracę i może to stracić przez te pomówienia oraz upublicznienie powszechnie jego profilu na Facebooku. Apeluję że jeśli jest tu ktoś kto miał przez Dymkowskiego problemy lub zna kogoś takiego proszę o kontakt. Dość bezpodstawnych oskarżeń! Szykuje się pozew. I jeśli takie osoby się znajdą to można zrobić pozew zbiorowy. Jeszcze raz, proszę o pomoc. P.S Dodam że takich osób było wiele z tego co mi wiadomo. Nie można pozwolić by ktoś komuś niszczył życie bo ma urojenia Mogę również podesłać materiały i brednie które Dymkowski upublicznienił. #csiwykop #dymkowski #afera #internet #prawo #pedofilia #facebook
  • 28
@piepsze:

Zawsze kiedy słyszę o tych domorosłych "łowcach pedofilów" krąży mi po głowie przysłowie, że najciemniej pod latarnią. Ilekroć widzę takiego typa jest dziwnie śliski i podejrzany. Oczywiście samotny i bezdzietny ale tak strasznie, pośród tego całego zła na świecie leży mu na sercu dobro dzieci. Na miejscu służb takich typów dobrze bym prześwietlił.


To chyba nie o nim, ale trzeba przyznać, że "masz nosa" ( ͡° ͜ʖ ͡