Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zawsze śmiałem się z loszek wiążących się koło trzydziestki z kolesiami na których 5 lat wcześniej nawet by nie splunęły, tak samo jak na kolesi wiążących się z puszczalskimi w przeszłości loszkami albo samotnymi matkami kaszojadów. Ostatnio jednak coraz bardziej tych ludzi rozumiem... Co prawda nie na tyle by wiązać się z takimi loszkami (xD), ale jednak rozumiem. Samemu żyje się ciężko. Zrozumiałem to, gdy wyprowadziłem się od rodziców. Rano do pracy, a po pracy stanie w korkach do domu, potem jedzenie, jakieś zakupy, pranie/sprzątanie/etc. i praktycznie jest już noc. Żeby wygospodarować jakąś wolną chwilę trzeba być bardzo zdyscyplinowanym i stanowczym. Ciężko jednym słowem. A dodając to, że większość ludzi nie zarabia kokosów, to samemu już całkiem ciężko się żyje. Dlatego coraz mniej mnie dziwią związki, które jeszcze stosunkowo niedawno temu nazwałbym związkami z rozsądku - może to po prostu realne życie a nie jakieś słodkie pierdzenie z kolorowych pisemek?
#przemyslenia #przegryw

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bezbekpol: zamiast filozofii wystarczy mi porównanie znajomych w związkach i bez nich.
Z tych w związkach tylko jeden miał problemy- szpital psyciatryczny i rozwód.
Wszyscy inni żyją sobie świetnie i impezują.
Z tych bez związków jeden już jest w grobie a wszyscy inni nadają się praktycznie tylko do zamknięcia w psychiatryku.
Słowo "starość" którego użyłeś tylko świadczy jak bardzo nie masz pojęcia o czym piszesz.
Bez związku starości się po
  • Odpowiedz
@aardwolf: No ok, jak masz takie doświadczenia, to się przecież nie będę spierał. Miej tylko świadomość, że pewne rzeczy poza parę nie wychodzą i to, że z zewnątrz wygląda zajebiście, to dosyć często z trudem utrzymywana gra. Język rozplątuje się przy wódzie.

Słowo "starość" którego użyłeś tylko świadczy jak bardzo nie masz pojęcia o czym piszesz. Bez związku starości się po prostu nie dożywa.


To chyba ty nie masz pojęcia
  • Odpowiedz
@bezbekpol: ok, mam nadzieję że twoje marzenie się spełni i przed 40-tką śmieciarka po ciebie przyjedzie.
Jaki to jest ściek.
Przecież takich jakby nazwać podludźmi to i tak jest dla nich zbyt wielka nobilitacja.
  • Odpowiedz
@aardwolf: Ale o czym ty do mnie mówisz xD? Mi samemu jest bardzo dobrze, absolutnie nie narzekam. Mam jakieś cele, marzenia, plany i bycie z kimś, a przy tym i konieczność dostosowania planów do tej osoby, to chyba ostatnie czego mi trzeba, bo z laską na karku, jakieś 3/4 celów musiałbym wrzucić do kosza xD Do 40 to ja chcę się spokojnie rozwijać, a nie być w tym wieku wrakiem
  • Odpowiedz