Wpis z mikrobloga

via Android
  • 0
@Norskee @Kaajus
No chyba zostaje tylko WT. Kaszana była z fizyką samolotów i jednolitym typem map sam zamysł był okej ale zabrakło funezji hmmm dlaczego mnie nie to nie dziwi przecież to spece od wg siedzieli nad tym xd
@Norskee: @FoxFury: Grałem w WoWp kilka lat temu przez krótki okres. Też wydawało mi się, ze to gówno i przestałem. Mój znajomy czasami w to gra i bardzo sobie chwali od czasu, gdy wprowadzili taki duży patch, który całkowicie zmienił tę grę. Tłumaczył mi, że było to coś na wzór 1.0 w WoT. Nie wiem ile w tym prawdy, bo sam nie grałem po zmianach ale raczej nie jest już
@FoxFury: Do wersji 1.9 była całkiem fajna, mało ludzi grało, ale mogłeś fajnie ponaparzać, samoloty różniły się "fizyką" lotu, nie było #!$%@?ących przeszkadzajek tylko drużynówka 15 vs 15. Od kiedy wprowadzili #!$%@?łą wersję 2.0 (która była testowana, zebrała srogi #!$%@? opiniii a i tak WG ją taką wprowadziło) gra całkowicie straciła sens - jedynym dostępnym trybem stał się jakiś dziwny wariant "dominacji", AAki, które wcześniej stanowiły względnie niegroźny koloryt mapy teraz
@FoxFury: W grę gra co dzień od 24 do 30 tysięcy graczy. Cały czas są jakieś eventy. Można wygrać okręt premium, czy dodatki do gier jak bandery, moduły i inne przydatne rzeczy. Dodatkowo wprowadzono możliwość zakupu okrętów bez gotówko. Grając regularnie dostajesz zasoby, które możesz zamienić na okręt z oferty.
Co do rozgrywki. Jest nadal bardziej wymagająca niż w Wot. Musisz znacznie wcześniej podejmować decyzje, których konsekwencje podnosi cały team. Wybitnie