Wpis z mikrobloga

@marcelowy16: To i ja zostawię notkę do samego siebie:

Aktualnie mam zamiar kupić sampler i zacząć robić muzykę troszkę bardziej na poważnie niż dotychczas - jeszcze nie wiem czy hiphop, czy może triphop albo inną elektronikę, a może po prostu będę sobie robił biciki lofi na youtube'a.

Chcę się też podszkolić z wiedzy typowo realizatorsko-studyjnej - miks, mastering, realizacja dźwięku, nagłośnienie itp. Kupiłem sobie kurs na Udemy żeby mieć od czegoś zacząć, później myślę o jakiejś książce a docelowo chciałbym pójść na podyplomówkę w tym kierunku.

No i moje obecne studia ( ͡° ͜ʖ ͡°) To to jest sajgon dopiero. Za równy rok powinienem już być po obronie inżyniera (6 semestr teraz będzie). Życzę sobie żeby ten #!$%@? skończyć, zapłacić za wszystkie waruny (1 na semestr XD) i dostać ten nic nieznaczący tytuł. Życzę sobie napisać pracę, obronić ją, ale moja motywacja w tym momencie jest związana tylko i wyłącznie z punktem powyższym - po prostu chcę iść na podyplomówkę. Lepsza taka motywacja niż żadna ¯_(ツ)_/¯

A tak w ogóle to chciałbym sobie przejść z PHP na Pythona, bo to fajny język jest. I chyba wrócę sobie do kodzenia, bo teraz to programuję tylko w pracy. Zmęczyłem się tą robotą, dużo stresów ostatnio miałem, głównie przez mój charakter
  • Odpowiedz