Wpis z mikrobloga

Nie wiem czy coś ze mną jeest nie tak ale mam wrażenie że produkty kupione w biedronce smakują inaczej, gorzej.Opiszę wam moje doswiadczenia.
1.Pepsi w butelce 0,75 (nigdy nie widziałem w zadnym sklepie takiej butelki) smakowała bardzo źle aż nie wierzyłem że to pepsi.
2.Pizza guseppe z biedronki i ze sklepu, różnica w smaku OGROMNA jakby zupełnie inne pizze.
3.Piwo desperados, z biedronki nijakie w ogóle mi nie smakowało a za to ze sklepu wchodziło jak złoto.Nie wiem od czego to zalezy ale moze tylko mi się wydaje.
#biedronka
  • 7
  • Odpowiedz
@numeroox: z pizzą mogę potwierdzić. Lubię ją, a ta z Biedronki jest męcząca.

Ostatnio się przeniosłem do Lidla, bo z tygodnia na tydzień coraz gorzej w Biedronce i coraz drożej (teraz same te głupie promocje kup 3 by...)
  • Odpowiedz
@numeroox: to że w biedrze jest tanio i dobrze to mit, tak było może przez pierwszy miesiąc ich działalności a teraz to golą fraje***. Przestałem tam już chodzić dawno temu.
  • Odpowiedz
To chyba nie złudzenie, jak ostatnio piłem Liptona kupionego w biedrze to zastanawiałem się czy przez pomyłkę mineralnej nie kupiłem. Markowe towary, szczególnie w nietypowych opakowaniach, gramaturach bywają gorsze niż w innych sklepach.
  • Odpowiedz