Wpis z mikrobloga

Mirki i Mirabelki, rękaw u kobiety - co o tym myślicie? Z jednej strony jestem zdecydowana, jest to decyzja do której dojrzewałam kilka lat, a z drugiej chętnie poznam wasze opinie. No i chętnie zobaczę foty jeśli są tu jakieś Mirabelki z wydziaranymi rękami. #tattoo
  • 14
  • Odpowiedz
  • 0
Jeśli chcesz to nie widze problemu tylko musisz się liczyć z tym, że pracodawca może krzywo patrzeć na Ciebie (oczywiście nie każdy), ale też musisz znaleźć chłopaka, który by to akcpetował no i ogólnie ludzie mogą się patrzeć, ale myślę, że to nie jest problemem. Mi się nie podoba, ale wymieniłem rzeczy z jakimi może się to wiazać chociaż pewnie plusy też tego jakieś są
  • Odpowiedz
@Fako: Masz może jakimś cudem fotkę? Nie szukam inspiracji, bo wzór jest już w mojej głowie, ale chciałabym zobaczyć rękawy u normalnych dziewczyn - w internetach są prawie same zdjęcia instagramowych lasek.
  • Odpowiedz
@Guta: zależy jaki rękaw, też żeby nie był zbyt ostentacyjny jak na kobietę, osobiście mi się podobają do bólu nudne rękawy z kolorowymi kwiatkami. Ale co ja tam sobie gadam, słuchał przede wszystkim siebie:)
  • Odpowiedz