Wpis z mikrobloga

@jamtojest: prawda, ten wpis to zarzutka jak nic ale też nie można się czepiać, że komuś się nie podobają - wiadomo, gusta są różne, a im bardziej popularny zespół tym bardziej dostaje po tyłku
  • Odpowiedz
Dla kogoś nie zagłebiającego się w ich twórczość to typowy zespół jednego przeboju


@RandyBobandy: Dla kogoś, kto się nie zagłębia, to 95% zespołów będzie one hit wonder.

@Wejszlo: Absolutnie tak, każdy ma prawo do swojego gustu. I w sumie takie wpisy też mnie nie triggerują, chociaż uważam, że to jest jednak ignorancja. Napisać, że mi się nie podoba albo nie lubię, to zgoda. Ale zwykle to są wypowiedzi typu "największe
  • Odpowiedz
@jamtojest: zgadzam się. Mnie też to nie rusza, sama odkrywałam różne gatunki muzyki i zaczynałam od tych najpopularniejszych zespołów - niektóre znane ekipy nie zyskały mojej sympatii i po prostu je omijam. Dla mojego dobra nie napiszę jakie.

Dużo bardziej triggeruje mnie taka sytuacja w przypadku seriali czy filmów: ktoś czegoś nie oglądał tylko o tym słyszał i od razu krzyczy z daleka, że gówno xD A pozycja produkcji jest w
  • Odpowiedz
@Psajkoman i co da, że wypiszesz hity jak połowa z nich jest mega nudna i ciężka do przesłuchania bez zaśnięcia? xD
Mają kilka perełek które uwielbiam, umiejętności bardzo wysokie, ale ich twórczość jest strasznie nudna
  • Odpowiedz