Wpis z mikrobloga

@konstelacjaniesamowitosci: trzeba być zdrowym, mieć dobry wzrok, serce, sam kurs to jakieś 1,5 roku jeśli akurat będą prowadzić, praca maszynisty to nie tylko miła jazda pociągiem, często coś nie działa, przypominam że wciąż jest masa starego taboru, bez klimatyzacji, jazda latem to katorga, kabina grzeje się najgorzej. Jak to mi kiedyś powiedzieli, fajnie jest jak wszystko działa ale w tym pkp nie masz co liczyć na to
Nie pitolcie o zdrowiu jak byk. Ostatnio byłem na badaniach do pracy w #pkp i te badania były rodem z prl-u. Każdy młody je zdaje, a normy są śmieszne. (Gdzie maszynista może mieć -50dB ma audiogramie)
@sas1906: No a ja byłem na badaniach na mechanika i goście z pracy też (no w sumie logiczne) i normy są wyższe nawet dla zwykłych pracowników. Lekarz zwykłej medycyny pracy nie ma mocy prawnej podbić kolejarzowi badania.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@sas1906: Nie wiem jak to możliwe, przychodnia we Wrocławiu to jest jedna z najbardziej po..nych przychodni kolejowych, gdzie jak nowy przyjdzie, czegoś nie wie i chce się o coś zapytać na psychotestach to wszyscy go uciszają, żeby baby nie wnerwić ( ͡ ͜ʖ ͡)