Wpis z mikrobloga

Smutno mi, że tak się angażuję w znalezienie różowej, i kurła nic nie wychodzi i wszystkie mnie olewają. Normalnie podszedłem już do 9 lasek irl, i zawsze coś, 3 miały chłopaka. Już nawet wprawy nabrałem i tak się nie stresuję i i tak #!$%@? przegrywam (). Musiałem wysmucić na nocnej bo jest mi #!$%@?.
shadowboxin - Smutno mi, że tak się angażuję w znalezienie różowej, i kurła nic nie w...

źródło: comment_nA3FLyM0OkTimh7Xtpz1eSzw5UQUo87S.jpg

Pobierz
  • 15
@shadowboxin: A nauczyles sie jak odczytywac to ze kobieta jest Toba zainteresowana? Ja sie dowiedzialem baaaardzo pozno i jak przeanalizowalem swoje zycie to sie za glowe zlapalem jak moglem byc tak slepy bo stracilem kilka calkiem niezlych opcji na zwiazek czy przygodni sex nawet. Zwroc na to szczegolna uwage
@oddawaj_kasztana: Mam kompletny brak motywacji i za bardzo mi zależy na znalezieniu różowej przez co taka niechęć do wszystkiego. Ćwiczyć nie chcę, to nie ja, uczyć się programowania albo czegokolwiek innego to po prostu mnie przerasta i nie chcę się za to nawet zabierać. Po prostu ot co kończę technikum i staram się żyć...
@Dzony_ze_suonca: Z jedną dziewczyną udało mi się wymienić kontaktem, ale to była jakaś świeża licealistka i strasznie niedojrzała wg mnie, zainteresowania w rozmowie też nie wykazywała, brak zainteresowań. No tu z wyboru ją odrzuciłem bo była nieciekawa ot co.
@oddawaj_kasztana: Łatwo powiedzieć "bądź szczęśliwy bez laski", gorzej jak ja mam taki mindset, że to moja tragedia życiowa w moim wieku (20 here) i po prostu ciężko mi się pogodzić z tym, że to nic złego. Brakuje mi ogólno pojętego kontaktu z partnerką i to chyba jest kluczem mojego przegrywu. Gdzieś ostatnio słyszałem, że najtrudniej znaleźć pierwszą dziewczynę, i to jest chyba prawda w #!$%@?.