Wpis z mikrobloga

@Bord: No wikingowie nie urywają dupy ze swoimi cechami. Powiedziałbym, że Rzymianie mają chyba najlepiej, bo mają silny grzbiet ekonomiczny z racji braku faworyzacji drewna czy kamienia + mogą odnawiać złoża.
  • Odpowiedz
@Khaine: Majowie najlepsi, pozyskiwanie kamienia jest 2-3 krotnie szybsze od drewna. No i na lasek trzeba sporo miejsca. Kamień można też pozyskać z kopalni co jest bardzo szybkie.
  • Odpowiedz
@Bord: Na tych najnowszych wersjach za mocno #!$%@? AI. Nie jestem pewien czy 4 misja w głównej kampanii jest w tej chwili w ogóle do zrobienia. Po 30 min gry jest ponad 90 mroczniaków a masz 1,5h limit czasu, jak widzę na filmikach w internecie ze starszych wersji to jest tam nieporównywalnie łatwiej. W dodatku nigdzie złota nie widzę, bo bym próbował zrobić sneaky-peaky kapłanami.

Generalnie jak nie ma limitu
  • Odpowiedz
@Khaine: Niektóre misje nie są do zrobienia niestety. Nie wiem jak 4 misja, ale jest potem bodajże 8 misja gdzie grasz majami masz dwóch mocnych rywali o bunkrowanych, a wokół praktycznie nie ma surowców kopalnianych xD.
Polecam !incubation2 i !win ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Generalnie polecam też taktykę gry sami łucznicy + rycerze tylko do zajmowania wież. Sprawdza się szczególnie przy większych armiach (małe oddziały są
  • Odpowiedz
@Bord: Czyli jednak mi się nie wydawało, że coś tu jest mocno nie tak ( ͡° ʖ̯ ͡°) Misje gdzie wróg startuje z przewagą + zamiast się bunkrować to jest agresorem i/lub nie mamy wielu surowców są z grubsza nie do zrobienia.
  • Odpowiedz
@Khaine: To zależy :). Jeżeli na lądzie nie ma wieży to wróg nie atakuje. Na niektórych mapach można postawić jedną wieże na jakiejś wyspie i problem z głowy xD. Można też zbudować wieże w jakimś dogodnym miejscu do obrony (np. wąski przesmyk gdzie przewaga liczebna traci takie znaczenie i łucznicy dobrze bronią) jak najdalej od pozycji wroga, to zawsze parę minut ekstra.
Generalnie po tym patchu trzeba się bardzo śpieszyć
  • Odpowiedz
@Bord: W 5 misji zostałem zaatakowany przez mroczniaków ilością wojsk która jest po prostu niemożliwa do pokonania ( ͡~ ͜ʖ ͡°) W momencie jak zdołasz dojść do gór gdzie jest żelazo, to zostajesz zaatakowany przez mroczniaków którzy #!$%@?ą cię w drobny mak, bo nie masz żelaza aby produkować swoich, nie masz złota aby ich ulepszać i mieć chociaż 100% wartości bojowej. No #!$%@?ście to zrobili, niegrywalne
  • Odpowiedz
@Khaine: Próbowałeś pionierami zrobić teren pod wieże przy górze (za pustynią) i przebić się tam też pionierami ? To znacznie przyśpieszy moment zdobycia góry. W sumie namówiłeś mnie pogram jak wrócę z pracy xD.

Swoją drogą nie pamiętam czy można złodziejami #!$%@?ć materiały od sojusznika, ale warto sprawdzić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Próbowałeś pionierami zrobić teren pod wieże przy górze (za pustynią) i przebić się tam też pionierami ? To znacznie przyśpieszy moment zdobycia góry


@Bord: Próbowałem, ale nie śpieszyłem się z tym jakoś mocno, bo nie przewidziałem że mnie będą atakować.
  • Odpowiedz