Wpis z mikrobloga

przypomniało mi się coś odnośnie tego sosu 6 ze spoco loco, wtedy Ponton taki ekspert pikantności, jego słynna arcypikanta i dobra skala, smakosz który jedyne co testuje to chemię z paczki w postaci proszku a #!$%@? jakiś typ go zaprosił na sos nr 6, zjadł połowę, zrobił się czerwony, spocił się jak świnia, mina mu się sroga zrobiła i się poddał - nie on by spokojnie dojadł no ale wiecie pikantne to można sraki dostać a ja wiecie moim be em wu jestem i nie wiadomo kiedy na trasie szybkiego ruchu mi się srać będzie chciało, w dodatku, że sos nr 7 to sama chemia a on nie - no #!$%@? dalej brnie w kłamstwo ale to był dobry odcinek, że Ponton został tam obnażony i zweryfikowany, że przy kimś on już raczej takich pikantnych rzeczy nie zje bo sos nr 6 to byle dzieciak może zjeść w całości i nie będzie tak biadolił jak Ponton wtedy, taki cwaniaczek, co to nie ja i czego ja to pikantnego nie zjem - a do widzów ciągle się zwraca aby nie próbowali bo wie, że to dzieci w wieku 12-16 lat a on taki ekspert ze swoją skalą pikantności, #!$%@? wiesz o pikantności, jedyna twoja wiedza to zupki w proszku, jakieś sosy i ostre papryczki, nawet dobrze nie umiesz się zagłębić w temat pikantnych potraw, skal itp. - ZOSTAŁEŚ OBNAŻONY W SPOCO LOCO EKSPERCIE!

#mocnyvlog #106kg #ponton
  • 4
  • Odpowiedz
on już raczej takich pikantnych rzeczy nie zje bo sos nr 6 to byle dzieciak może zjeść w całości i nie będzie tak biadolił jak Ponton wtedy, taki cwaniaczek, co to nie ja i czego ja to pikantnego nie zjem - a do widzów ciągle się zwraca aby nie próbowali bo wie, że to dzieci w wieku 12-16 lat a on taki ekspert ze swoją skalą pikantności, #!$%@? wiesz o pikantności, jedyna
  • Odpowiedz
@astri: ale jego wbrew pozorom całkiem nieźle #!$%@? w komentach pod tym filmem z tego co kojarzę i to jakoś nawet nie było moderacji chyba wtedy, aż takiej. Może nie wiedział jak się banuje wtedy jeszcze
  • Odpowiedz