Wpis z mikrobloga

Raporty o stanie samochodu.
Mircy, chciałbym kupić samochód i zastanawiam się, z którego raportu skorzystać: autotesto czy autodna? Który jest polecany. Zapoznałem się tylko z przykładowym raportem jednej z firm i nigdzie nie widać czy sprawdzali historię szkodową za granicą.
A może trzecia opcja, znaleźć dobrego i rzetelnego mechanika, zapłacić mu za oględziny?
#samochody
  • 5
@titus1: Ja korzystałem z usługi autotesto, pakiet za 450 zł, już nie pamietam dokładnej kwoty. Raport otrzymałem w terminie, mnóstwo informacji i zdjęć, werdykt rzeczoznawcy pokrywał się z rzeczywistością i po 15tysiącach kilometrów, nie miałem najmniejszego problemu z samochodem. Historie szkody, przedstawił sam sprzedający.
@titus1: ja także swego czasu korzystałem z usług Autotesto. Nie chciałbym generalizować, bo z tego co mi wiadomo, to wiele zależy od podejścia konkretnego testera, ale w moim przypadku się sprawdzili. W przypadku pierwszej furki zidentyfikowali poważne usterki, i zaoszczędziłem dobrych parę złotych na późniejszych naprawach, a w drugim przypadku potwierdzili, że autko jest zgodne z opisem, i rzeczywiście tak było - jeżdżę po dziś dzień ( ͡° ͜ʖ