Wpis z mikrobloga

Na gdańskim Przymorzu stanie wieżowiec? Inwestor planuje budowę 10-piętrowego budynku przy ulicy Kołobrzeskiej 48, korzystając z przepisów ustawy lex deweloper. W częściach usługowych ma znaleźć się przedszkole, aby uzyskać stosowne pozwolenia na budowę.

Więcej o sytuacji z inwestycją przeczytacie tutaj.
#gdansk #przymorze #architektura #budownictwo #nieruchomosci #skyscrapercity #skyscrapercitycontent
Pobierz Projekt_Inwestor - Na gdańskim Przymorzu stanie wieżowiec? Inwestor planuje budowę 10...
źródło: comment_YayxhKRkC8KtAyh19qmsAGhyuHbvMDLA.jpg
  • 10
@qwarqq: Myślałem, że to działka ze starym Praktikerem/Obi. Tak, czy inaczej - do Leclerca, Auchan i Alfy jest 850 metrów. I 200m do Carrefoura. Ciągle jest to blisko. Kilometr do Maka, 550m do czegoś vegańskiego (ale to nie jedzenie, więc żaden argument). A dosłownie obok Biedronka, piekarnia, całodobowy. Jest wszystko jak dla mnie.
W zasadzie, to nawet większy wybór niż mam osobiście na Zaspie - jedynie Lewiatan i warzywniak. Nawet aptekę
@cyrylas: Brakuje usług, a nie supermarketów i centrów handlowych... Akurat w tym miejscu naprawdę jest dziura, do wszystkiego trzeba kawałek podejść. Jedna z głównych ulic Przymorza, a na tym odcinku nie ma absolutnie nic. Nowa pizzeria daje nadzieję, ale tak poza tym - gdzie tu można pójść na kawę? Na lody? Na obiad? Do Maka xD

To, że masz na Zaspie gorzej, to nie jest żaden argument...