Wpis z mikrobloga

@MiejscaWeWroclawiu: fajnie jest teraz pojechać w dzień na stary terminal - taki klimat postapo, jakieś auta stoją na parkingu i zero ludzi.
@Wychwalany: byłam na kilku lotniskach europejskich i uważam, że absolutnie nie mamy się czego wstydzić.
  • Odpowiedz
@Wychwalany: no nie wiem - od początku miesiąca byłam na nim dwa razy i co chwilę lądował jakiś samolot.
A w porównaniu do Okęcia czy do Poznania to poziom obsługi jest naprawdę ekstra. Na Okęciu otwarte 2 bramki z 8, kolejka na 50 osób i jeszcze mnie okradli bo rozdzielili moje pudełka z bagażem podręcznym 20 innymi, zaś w Poznaniu czekałam ponad godzinę na bagaż choć nie było żadnego innego lotu
  • Odpowiedz
@Wychwalany: jakby zbudowali mały terminal to źle bo nie byłoby miejsca na rozwój. Jak zbudowali duży terminal to źle bo ludzi nie widać ;) A lotów jest kilkadziesiąt dziennie. Nawet w Niemczech z lotnisk regionalnych nie latają na cały świat. Nie ma co marudzić. Mamy trochę spaczone pojęcie jak wyglądają lotniska bo zwykle lądujemy w popularnych portach. Ale poleć kiedyś do mniejszego portu i zobaczysz że wygląda to podobnie jak we
  • Odpowiedz