Wpis z mikrobloga

Z Nowogrodzkiej odszedł teraz nowy przekaz i od teraz wszędzie jest obłuda i hipokryzja

Owsiak zrezygnował i wrócił? Hipokryzja, obłuda, hiena cmentarna

Brat Adamowicza nie wytrzymał i wytknął nagonkę na Pawła? Obłuda, hiporyzja, zbijanie kapitału politycznego

Ktoś z opozycji poszedł na pogrzeb do kościoła, a jest za rozdziałem? Hipokryzja, obłuda

Jakaś matka wykopka rozpłakała się podczas oglądania pogrzebu? Obłuda i hipokryzja (serio xD)

Poszedłeś na dwojeczke, a skończyło się tylko na szczaniu? Hiporyzja, obłuda, chamstwo xD

#adamowicz #polityka #bekazpisu
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kobiaszu: i to mnie bawi w tych politycznych wrzutach, hipokryzja - grzech najcięższy
- nepotyzm -eeee panieee
- złodziejstwo -eeee panieee
- niekompetencja -eeee panieee
- przekupstwo -eeee panie, pff, skończ pan te żarty
- h i p o k r y z j a - UUUUUUUUU OOOOOOO PATRZCIE LUDZISKA JAKI OBŁUDNIK! POWINIEN PODAĆ SIĘ DO DYMISJI!
  • Odpowiedz
Z Nowogrodzkiej odszedł teraz nowy przekaz i od teraz wszędzie jest obłuda i hipokryzja


@kobiaszu: Spiseg, zaraz się pewnie okaże, że Kaczyński jest żydem i stoi za wszystkim xd
  • Odpowiedz
@Ogar_Ogar: Zapomniałem o jeszcze jednym dowodzie o tym że nie ma tutaj piastowskich trolli, w aferze banhammera gdzie użytkownicy zmawiały się na manipulowanie brał udział jeden z politykow tej parti.
  • Odpowiedz
@Ogar_Ogar: Stary, była afera polegająca na manipulacji skryptem strony głównej wykopu w której uczestniczył polityk PiS a Ty się upierasz, że tylko zwyczajni zwolennicy tutaj siedzą xD Dla każdego kto obserwował wykop w 2015 powinno być jasne że mamy do czynienia z czymś więcej niż tylko zwyczajni wyborcy/sympatycy.
  • Odpowiedz
@Ogar_Ogar: Stary, była afera polegająca na manipulacji skryptem strony głównej wykopu w której uczestniczył polityk PiS a Ty się upierasz, że tylko zwyczajni zwolennicy tutaj siedzą xD Dla każdego kto obserwował wykop w 2015 powinno być jasne że mamy do czynienia z czymś więcej niż tylko zwyczajni wyborcy/sympatycy.


@yuim: nie obserwowałem wykopu w 2015 ale ślepy nie jestem i widać manipulację plusami/minusami w komentarzach na głównej jak się
  • Odpowiedz