Wpis z mikrobloga

@Aenkill: te pseudo loga aka znaki wodne u fotografów to absolutna zmora estetyki. Ni to wygląda dobrze, wrzucone beż żandego wyczucia, zajmuje #!$%@?* z 1/10 pola zdjecia, żeby przypadkiem nikt tego nei przeoczył bo to takie ważne, jednakowe u każdego niczym z darmowego stocka, 0 kreatywności. Gdybym robił zdjęcia u jakiegoś fotografa który mi by coś takiego pododawał to bym mu kazał oddać pieniądze. Wygląda to źle u prawie każdego. (
@stolpin: Hmm, gdzieś pomiędzy ;)

@Bulczan: Proszę mnie nie obrażać ( ͡º ͜ʖ͡º) Raczej nie zapisuję PSD, bo zajmują miliony GB na dysku, ale znalazłam inne zdjęcie z zachowanymi warstwami dla przykładu.

@Taktojaaa: Cóż, nie jest to podyktowane moją próżnością, a raczej faktem, że zdjęcia są często kradzione i lądują w różnych miejscach. Ze znakiem przynajmniej można sobie wyśledzić autora. Oferowałam kiedyś usługi fotograficzne
Pobierz Aenkill - @stolpin: Hmm, gdzieś pomiędzy ;)

@Bulczan: Proszę mnie nie obrażać ( ͡º...
źródło: comment_bzWzKrambISvGkrVc7PHUVjzeYTzyxHQ.jpg
@Aenkill: o kurde, nawet ja tyle warstw nie trzaskam, chyba powinnam nad sobą popracować xD
zdjęcie spoko, ale sierść jak dla mnie ma mało kontrastu i szczegółów względem reszty zdjęcia. Światło na zdjęciu zrobione kolorami na mega ciepłe, a pies ma chłodne refleksy, trochę się to gryzie imo.

Drugie ładniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@matra: No, to fakt, nie mogłam za bardzo ugryźć koloru futra, bo albo mi się wydawało za żółte, albo za czerwone, więc jedynie lekko kontrast zwiększyłam. Ona ma dziwy kolor futra, jakaś taka ciemna czekolada i do tego światło było dość płaskie.

@yOyO-: Oba Sigma 50m f1.4 - niestety nie ART ;)
@Aenkill: znam ból, ja mam kaszankę i też muszę kombinować z balasami żółty-czerwony-niebieski, także zależnie od światła uzyskuję nieco inne odcienie jej sierści. Ja bym próbowała zaznaczyć psa i pobawić się kolorem selektywnym. No i inna sprawa, że oko jest bardzo kontrastowe i szczegółowe, a reszta psa nie. Btw, jaką metodą robisz oczy?