Wpis z mikrobloga

@cuntbrah: głupota, ja nie wiem co niektórzy mają w WOŚPem, nawet zbiórkę na chore dzieci trzeba podzielić na prawicę/lewicę? Pis znalazł w Owsiaku kolejnego wroga a reszta truskawek pobiegła go podgryzać
  • Odpowiedz
@Poro6niec: to jest konsekwencja tej obrzydliwej polityki konsolidowania własnego elektoratu jaka prowadzi PiS. Wszystko dla tego betonu musi być jasne i czytelne. Skoro jest sobie jakaś fundacja, która MOŻE ale nie musi kojarzyć się z obcym obozem to trzeba ja obrzydzić i opluć. Dobrzy możemy być tylko my
  • Odpowiedz
tej imby z "mową nienawiści".


@cuntbrah: No ale ona wybuchła kiedy? Gdy w czasie finału został zasztyletowany Prezydent Gdańska? Ty byś się nie #!$%@?ł? Tym bardziej, że Jurek ma ponad 50 lat i w końcu pękł dając upust swojej złości związanej z obrzucaniem go gównem na rozkaz koszernej zmiany
  • Odpowiedz
Skoro jest sobie jakaś fundacja, która MOŻE ale nie musi kojarzyć się z obcym obozem to trzeba ja obrzydzić i opluć. Dobrzy możemy być tylko my


@ZaplutyKarzelReakcji: witamy w polityce XXI wieku, jeśli nie jesteś z nami, jesteś przeciwko nam i wynajmujemy najlepszych marketingowców i PRowców, żeby ci to uświadomić
  • Odpowiedz
@Poro6niec: Ale przecież nikt nie ustawiał Owsiaka po żadnej stronie, on sam się ustawił dawno temu. Zamiast skupić się na zbieraniu hajsu na dzieciaczki to się upolitycznił, a teraz płacz, że ci z przeciwnej strony się #!$%@?ą.
  • Odpowiedz
głupota, ja nie wiem co niektórzy mają w WOŚPem


@Poro6niec: jest wiele organizacji charytatywnych jak Caritas czy Szlachetna Paczka i nie mam pojęcia kto tam rządzi a Owsiaka mam co roku gdzie się da. > nawet zbiórkę na chore dzieci trzeba podzielić na prawicę/lewicę?

@Poro6niec: Owsiak z tego żyje, bierze prowizję, korzysta z przestrzeni publicznej miast, innych ludzi, dosłownie ma ich pracę za darmo, bo za nic nie płaci i
  • Odpowiedz