Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Co jest z tymi niemiaszkami nie tak? W McDonald's nie mają maszynek do zamawiania i kolejka na kilometr, w sklepach brak kas samoobsługowych, mało automatów biletowych, kible w każdym możliwym miejscu płatne... Niby tacy do przodu, ale nie bardzo.
#niemcy #drezno #dresden #zalesie
  • 19
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Bobeck111: w trzecim McDonald's jestem już. Dwa na pragerstrasse, jeden w galerii, a drugi wolnostojący, trzeci na rogu ulicy i żaden nie ma. W galerii kolejka na 30 osób spokojnie
  • Odpowiedz
@miki4ever: co ty znowu #!$%@?... ruhrpark, thier galerie, centrO, i #!$%@? wie ile jeszcze galerii jest w okolicy.. w hamm jest ten na bank jedna ;)
ty to faktycznie miszkasz w jakiejs piwnicy na jakims zadupiu xD
@boguchstein: w dreznie czuc juz rosje na ulicach wiec nie oczekuj niczego specjalnego ;)
tak czy siak... zdarzaja sie jeszcze "mekesy" gdzie nie ma punktow do zamawiania orderów ale poki co to w
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@nosze_ortalion: jestem z Wrocławia i tutaj generalnie nie czuję większej różnicy. Auta na ulicy takie same (sporo staroci) itd. Jak dla mnie spoko, nie mamy się czego wstydzić (przynajmniej przed tą biedniejszą częścią Niemiec xd).
  • Odpowiedz
@boguchstein: nie wiem czy byles ale jesli nie to musisz zdac sobie sprawe, ze czuc wyrazna roznice miedzy wschodem i zachodem ;)
jak tu juz kolega wyzej napisal drezno to nie niemcy ;) jak sam juz wspomniales jes #!$%@? pod wieloma wzgledami.
mordy niemieckie tez nie takie usmiechniete jak na zachodzie. gdyby wlasnie nie jezyk i napisy to gdybym #!$%@? obudzil sie w dreznie pomyslalbym, ze jestem we wrocku czy cos
  • Odpowiedz
@miki4ever: bo praktycznie kazde niemieckie miasto ma w centrum swoje ulice zakupowe gdzie znajdziesz praktycznie wszystkie sklepy ktore w polsce dostepne sa tylko w centrach handlowych ;)
ja uwazam, ze jest to duzy plus a nie minus
  • Odpowiedz