Wpis z mikrobloga

@bezbekpol niestety nie mam pomysłu jak Ci udowodnić mój staż, założyłem konto niedługo po tym jak zacząłem treningi. Ale wiem że taki dowód to żaden dowód. Jeśli masz jakiekolwiek pomysł na weryfikację to chętnie, jeśli nie to trudno. Ten pierwszy siad był byle jak byle zrobić, te dwa następne nagrania to przysiad na zaliczenie, normalnie robię głębiej. Dodam że mam 20lat (za kilka dni), może to jakoś uwiarygodni mój staż
@Kwiatuszek_Mateuszek: Nie mam pomysłu, no ale przecież nie będę się upierał. Moim zdaniem to niemożliwe, bo tak jak mówię, trenowałem z ciężarowcami i wiem jak to wygląda. Nie ma szans, by ktoś praktycznie świeży osiągnął to w rok.

I żeby nie było, ja tego nie mówię przez zazdrość albo bo coś do Ciebie mam. Ja sam wiem, że gdybym inaczej podchodził do treningu i siłowni, to miałbym o wiele lepsze wyniki.
@Kwiatuszek_Mateuszek: Serio, nie chce mi się grzebać xD Powiem więc tak;

Niemożliwe jest, by w rok osiągnął to ktoś zupełnie świeży, kto nigdy nic nie trenował i zaczyna z siłką. Jakąś szansę ma ktoś, kto ma predyspozycje, ma kogoś ogarniętego, kto mu rozpisuje plan i z nim trenuje (np. Seba Kot), kto skupia się typowo na przysiadach, trenował coś wcześniej i kto odpowiednio trzyma michę (naturalną lub nie).
@Kwiatuszek_Mateuszek: ehhhhhhh nadal nie kumasz, powtórzę więc ostatni raz.

Weź sobie przeciętnego 19 latka z ulicy, który nigdy nic nie trenował i daj mu rok, by sam sobie osiągnął 185 kilogramów w przysiadzie. Przy okazji w klacie może wyjść na 150, a w martwym na jakieś 250. Nie widzisz jak kretyńsko i niedorzecznie to brzmi?

Zresztą, nawet głupie kalkulatory siły w necie. Twój stosunek wagi ciała do PR jest na poziomie