Wpis z mikrobloga

#krakow #mcdonalds #europark #parkowanie #januszebiznesu #prawo

Za krótka wizytę i zostawienie pieniędzy McDonalds na Wadowickiej podziękował mi bilecikiem za szyba z kwota do zapłacenia w wysokości 95zl.

Odwolalem się wysyłając paragon z restauracj McDonalds na stronie internetowej Europarku za porada kierownika restauracji McDonalds który tłumaczy to również wielu innym klientom.

Pytanie czy coś wskoram? Bo widzę i czytam artykuły że np. W Warszawie nic to nie dało.

Po drugie czy w takiej sytuacji nie powinno się tam szlabanu postawić albo osoby informujące o potrzebie pobrania bileciku, tym bardziej że to nowość na tamtym parkingu.
  • 4
  • Odpowiedz
  • 0
@Jangcy a nie masz tam informacji na tym wezwaniu, że jeśli wyślesz na dany adres email zdjęcie paragonu z zakupów to ci to anuluja? Ja ostatnio przed zamknięciem byłem w Lidlu dosłownie 10 minut i jak wróciłem to zastałem za szyba wezwanie do zapłaty chyba też 95 zl, wysłałem im potwierdzenie z zakupów i mi anulowali po około miesiącu.
  • Odpowiedz
@Qrakk: nie ma takiej informacji, pracownik mcdonalda powiedzial ze nalezy wyslac zdjecie paragonu, ale znajduje sprzezne informacje ze to nie dziala, a na odpowiedz daja sobie 21 dni.
  • Odpowiedz