Wpis z mikrobloga

Ci ludzie co licytują to jacyś dziwni według mnie to Kucelio sam pobija sobie oferty albo breksonik mu podbija , ja tam bym od niego nic nie kupił nawet jak by mi dopłacił , ale negatywny fajne pokazują prawdziwe oblicze kuceliooooo , edit jak kucelioo chce te 5000zł wyrwać przecież brekson mu 10 lat będzie oddawał kieszonkowe od rodziców i tak braknie :(
#axeliocontent
Pobierz
źródło: comment_jNed2CgZ5lvGCqMLhkwGcj5RTEJ03Rlg.jpg
  • 10
@SanczoPansa89: Kiedyś mu licytowałem konsole jakąś, to z automatu za każdym razem jak podbijałem cenę, to w 2 sekundy była podbijana. #!$%@?łem chyba do 100 czy 110 zł i przestałem jeżeli ten debil podbił cenę to graty. :D
a jednak to robisz, a nejm jak nejm, taki z ciebie bojownik w imie zniszczenia jakiejś odległej persony, #!$%@? wie po co. nie umiesz nawet japy zamknąć tylko musisz postawić ostatnie zdanie, bo myślisz, że tylko ty masz iq powyżej 20.
@ryszarch: jape to ty zamknij przegrywie i nie pisz juz do mnie bo nie chce mi sie takiemu lumpowi odpisywac , jprd idz na manifestacje kodu i tak sie wykrzycz , dałem ci okejke i grzecznie .........aj :) , a co do tego iq to ja po maturze jestem , gimnazjalisto
@SanczoPansa89: no nie no #!$%@? jak dostałem okejkę to chyba zamilknę, bo przecież takie to honorowe. bede sie siedział na jakim tagu bede chciał i nie bardzo tobie cokolwiek do tego. biedny jestes, ze nie chce ci sie odpisywac takim lumpom jak ja a wbrew sobie to robisz X,D tez ci dam okejke i bedzie fajnie