Wpis z mikrobloga

@Mia900: bardzo dużo mimo wszystko zależy od genetyki, ćwiczenia tak czy inaczej sporo pomagają- choćby na cellulit.
ja ze swojej strony polecam wszelkiego rodzaju przysiady (najlepiej jednak chociaż z małym obciążeniem typu pusty gryf, guma oporowa
tutaj fajny zestaw ćwiczeń, który można wzbogacić właśnie o lekkie ciężary (np. ćwiczenie z 4:40- hantelki w zgięciu pod kolanem, lub 8:00- hantle lub talerz od sztangi położony na biodra
https://www.youtube.com/watch?v=RqfkrZA_ie0
  • Odpowiedz
@Mia900: nie można. Ten tyłek to najzwyklejszy w świecie proces budowania mięśni. To tak jakby facet codziennie robił 30 pompek. Wielkiej klaty na tym nie zbuduje. Trzeba zrzucić tłuszcz, potem zbudować mięso, a do tego potrzebna jest nadwyżka kaloryczna, ciężary i progresja. Pewnie i w takich ćwiczeniach można progresować, ale to zajmie lata.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 40
@Mia900: jak wyżej zasadniczo miraski mają recję, ale pitolenie o genetyce radził bym zostawić na boku. Ja jestem genetycznym zjebem i niewypałem, co nie znaczy że mam rezygnować ze swojej pasji i darować sobie aktywność. Ćwiczenia na nogi i dół placów tylko z obciążeniem i nie #!$%@? różowe zjeby że sam gryf- najlepiej wyglądające pośladki na siłowni to panny robiące przysiady 60/70 kg a jak macie machać samym gryfem, to radzę
  • Odpowiedz
@Mia900: oczywiście że tak, jeżeli dodasz do tego obciążenie. Ćwiczenia na własnym ciężarze mięska nie zbudują, ale na pewno pomogą wysmuklić. Tylko, że najpierw trzeba mieć do wysmuklać.
  • Odpowiedz