Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
bedzie krotko, zwiezle i na temat. w polowie grudnia poznalem pewna dziewczyne na #tinder ze wzgledu na to, ze wyjechala do rodzinnego miasta spotkalismy sie na poczatku stycznia. jak sie okazalo tak sie zgralismy charakterami, pogladami i specyficznym poczuciem humoru, ze no po prostu oniesmielila mnie. bylo tylko jedno ale - ona chciala ukladu (poinformowała, ze jesli pojawia sie jakiekolwiek uczucia wtedy jest definitywny koniec znajomosci), a ja zwiazku. przystalem na to, bo w sumie jak to bywa z #logikarozowychpaskow to pewnie i tak koniec koncow wyjdzie z tego zwiazek. nastal styczen, spotkalismy sie - byla jeszcze piekniejsza niz na zdjeciach, wypilismy (zaplacila za siebie), poszlismy najpierw do mnie, a pozniej do niej. pragne wspomniec, ze nie uprawialem seksu od pol roku, wiec z braku laku przez ten okres byla ciagla masturbacja. niestety nie podolalem zadaniu i przemiennie albo urus albo malau ( ͡° ͜ʖ ͡°) - nie wysmiala, byla mega wyrozumiala i powiedziala, ze po prostu sie zdarza i nie ma co sie przejmowac tylko probowac dalej. strasznie siadlo mi to na psychike wiec umowilem sie do specjalisty, bo moze to cos powazniejszego - na szczescie tak nie bylo. w miedzyczasie przywiazywalem sie do niej coraz bardziej, bo w sumie po takim failu ktora by nie uciekla?
sprobowalismy drugi raz - jedyne co dalo rade zrobic to lodzik, stwierdzila ze widac poprawe od poprzedniego spotkania i zebym przestal sie tym przejmowac. mimo jej slow i tak bylem na siebie #!$%@? nie tylko ta cala sytuacja ale i tym, ze zaczalem sie w nia wkrecac coraz bardziej. przyszla do mnie do pracy bez zapowiedzi z żarciem dla mnie, w międzyczasie podeszła do niej moja znajoma i spytala sie jej czy jestesmy razem - odpowiedziala krotko i bez emocji, ze nie. wtedy zdalem sobie sprawe, ze jestem w ciemnej dupie, bo liczylem na cos wiecej z jej strony... po pracy poszlismy sie napic i pojechalismy do niej. chwilowa penetracja, bo znowu oklapl, chcialo mi sie cos #!$%@? i po prostu #!$%@? z chaty, podeszla do mnie, przytulila i po raz kolejny powiedziala, ze nie ma sie co spieszyc, mam dac sobie czas i zebym sie nie przejmowal, bo jest zdecydowany postep od ostatniego razu. po tym wszystkim nie odzywalem sie do niej, bo po prostu nie bylem w stanie tego przebolec. wiec co zrobilem? #!$%@? sie, napisalem do niej litanie, ze czuje do niej kazdego dnia coraz wiecej i chcialbym czegos powazniejszego z jej strony, ze jestem #!$%@?, bo nie moge jej dac tego czego chce no i etc. odpisala, ze szanuje to, ze sie przyznalem, ale nie moze mi dac tego czego od niej oczekuje, wiec musimy zakonczyc znajomosc, bo inaczej to nie ma sensu. zabolalo i ciagle boli, chce o nia walczyc, ale nie mam zupelnie pojecia jak to zrobic oprocz blagania o kontynuowanie naszych spotkan...

#zwiazki #seks #rozowepaski #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Dodatek wspierany przez: Nie siedź w domu w ferie i w wakacje
  • 19
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Ona ma jakis problem i Ty masz jakis problem. Ty musisz swoj rozwiazac u lekarza, bo cos sie zlego z benkiem dzieje. Ona, mysle ze wie w czym tkwi problem. Jezeli jest jaka jest, to musi byc jebnieta i szkoda marnowac na nia czasu. Warto zapytac, dlaczego taka jest. Niech Ci powie o #!$%@? jej chodzi.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: miałem podobną sytuację i w sumie ciężki temat, daj z tydzień lub dwa na wstrzymanie i na chłodno spróbuj ponowić temat, ale jeśli dziewczyna ma zrytą banie to niewiele wskórasz i twoja "walka" o nią może #!$%@? dać. Oswój się z tym. Młody jesteś to ci jeszcze związki 4life nie potrzebne więc chociaż dobrze poruchaj bo pod tym kątem dziewczę wydaje się zacne
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: gdybyś trochę użył mózgu, to wziąłbym przed spotkaniem viagrę. można już ją kupić bez recepty i jest naprawdę skuteczna. później już nie będziesz musiał jej używać, bo tutaj chodzi o ten pierwszy raz z nową osobą. duzo stresu i dlatego opada. następnym razem kup sobie maxigre go i weź 2-3 tabletki. to nie działa tak, ze Ci natychmiast stanie. Zacznie jedynie wtedy, gdy dojdzie do zbliżenia.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:
1. Dała Ci układ (swoją drogą zajebisty, patrząc jeszcze na jej podejście do kwestii erekcji), jak Ci nie pasował to było się w to nie pakować
2. Nigdy nie pisz po pijaku
3. "chce o nia walczyc, ale nie mam zupelnie pojecia jak to zrobic oprocz blagania o kontynuowanie naszych spotkan..." - to nie ma szans się udać, chcesz ją przekonać żebyście byli razem?
Jak ona tego nie czuje
  • Odpowiedz
AnonimowyGrabarz: w tym wpisie jest kumulacja przegrywu( ͡° ͜ʖ ͡°)
1.szukanie związku na tinder
2.bardzo szybko stwierdzasz,że do siebie pasujecie i chcesz wejść w związek
3.na tinder sie rucha,co z resztą chciałes zrobic,ale oklapł
4.chcesz ją prosić o
  • Odpowiedz