Wpis z mikrobloga

#zwiazki #rozowypasek Mireczki rozchodzi sie o to,ze mimo nieudanej próby ulozenia sobie życia z kims innym wciaz tesknie za była?nie mam z nia kontaktu,padlo trochę niemilych slow z obu stron.Ale tak naprawde nie zrobiła mi ona zadnej krzywdy jak bylismy razem.Kochala mnie jestem tego pewien.Pod koniec przestało sie układać i dlatego sie rozstalismy,ale teraz juz wiem jakie błędy oboje popełniliśmy. Myślę o niej bardzo często i nie chcialbym zalowac,ze nie spróbowałem drugi raz,ale nie wiem czy ona bedzie chciala w ogole ze mna rozmawiac.Po związku nie zachowywalem sie wobec niej najlepiej mam na mysli wyzwiska.Myslicie,ze warto odnowic kontakt?
  • 8
@pathfinder0: z perspektywy czasu, wiem ze wyzywanie bylego partnera/partnerki jest bardzo slabe i wiem,ze pewne slowa napewno ja zabolaly i teraz mi jest wstyd,bo nie potrafie bez niej ułożyć sobie życia. Wszystko mi sie z nia kojarzy.
@Miss_T: no niejednokrotnie ja ponizalem slownie zwlaszcza, zdarzalo mi sie pisac podczas zwiazku z innymi kobietami.Po rozstaniu komentowalem jej wyglad,porownywalem do innych, zeby czula sie gorzej, gdzie tak naprawde ona jest piekna kobieta i zadna inna nie podobała mi sie tak jak ona.