Wpis z mikrobloga

Mam prawie 30 lat i nigdy nie pracowałem w miejscu innym niż fabryka/magazyn/zmywak/fastfood. Jakim ja jestem śmieciem ludzkim to nawet sam w to nie wierze. W mojej sytuacji to już tylko sznur, zawsze to lepsze niż wegetacja w wynajętym pokoju i usługiwanie sahibom za minimalną.
#przegryw #praca
  • 18
  • Odpowiedz
@mazx: Jak nie umiesz to siedź i rób to co umiesz. Co to za temat w ogóle, albo się bierzesz za siebie i się rozwijasz albo #!$%@? na magazynie za mały hajs i nie płacz, że Ci źle. Toż to proste jak #!$%@?.
  • Odpowiedz
@GC-Team: a ty co takiego zrobiłeś? bo większość ludzi których znam i coś osiągnęli to albo mieli farta i ktoś im pomógł albo mieli dobry start w życiu. Mi podobni zawsze kończyli na magazynie
  • Odpowiedz
@mazx: Nic specjalnego nie zrobiłem. Skończyłem studia, pracowałem 2 lata za 2k, potem rok za 3k, rok za 4k, rok za 5k a teraz mam rok za 6k. Nie uważam, żebym odniósł jakiś szczególny sukces, ale rozwijam się, widzę perspektywę rozwoju i wiem gdzie chcę być za rok i za kilka lat I żeby nie było, jestem ogólnie w #!$%@? leniwy. Obecnie starcza na godne życie i żeby coś odłożyć.
  • Odpowiedz
@maze: szeroko pojęty marketing internetowy. Obecnie korpo {ale takie z ludzką twarzą}, wczesniej mniejsze agencje i firmy. Od 3 lat nie wysylalem cv, sami znajdują i zapraszają na rozmowy. Umowa b2b wiec nie musze wyrabiać 8 dupogodzin dziennie.
  • Odpowiedz
@maze: W zasadzie nie tak trudno. Na jakiegoś juniora to starczą skończone studia na kierunku pokrewnym lub jakiekolwiek doświadczenie w pracy gdziekolwiek (tak żeby wiedzieli, że jesteś przyzwyczajony do pewnego rygoru pracy i nie stwierdzisz po tygodniu, że nie chce ci się robić bo musisz np. 40 min do pracy jechać). Wybierz co cię najbardziej interesuje z działki mediowej, poczytaj jakieś blogi czy artykuły aby znać podstawowe pojęcia (np. modele
  • Odpowiedz