Wpis z mikrobloga

Dobra, mam dość tej #fifa19. Wygrywam dziesięć meczy z rzędu, a później tyle samo w plecy. To się robi już nie tyle denerwujące, co nudne. Ściągam #pes lite i sprawdzam jak to wygląda u "konkurencji".
#oswiadczenie
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kapitanrzyciowagleba: jak nie bedziesz czegos wiedzial to wolaj. Bo wiem ze na poczatku moze sie to wydawac skomplikowane. No i nie graj na razie rankingowych!!! Jak bedziesz chcial zagrac online to zacznij od first trial czy cos. Bo masz bonus. Jak zagrasz inny tryb to przepadnie ci kasa bo zeby tam wejsc musisz miec rozegrane mniej jak 5 meczy online - potem sie blokuje.
  • Odpowiedz
@marianoitaliano: Rzeczywiście ciężko się na początku odnaleźć. Tyle menusów dawno nie widziałem.
Z tymi rankedami to trzeba było od razu mówić. Zagrałem już dwa.
Nie kumam z tymi trybami i kasą. Co i kiedy mi przepada/blokuje się?
  • Odpowiedz
@kapitanrzyciowagleba: co tydzien masz nowe ewenty do ogrania. (online i offline) Jutro zaczyna sie nowy. Dodatkowo wsrod eventow online masz first trial albo jakos tak. Za kazdy rozegrany mecz, nie wazne czy wygrasz czy przegrasz masz 10k gp. Ogolnie ze swoim skladem to nie polecam poza tym grac na razie online. Pograj troche z kompem, naucz sie mechaniki, wymien sklad na lepszy i dopiero startuj na online. Ograj dzis wszystkie
  • Odpowiedz
@marianoitaliano @chuckd Dzięki za sugestie Panowie.
W takim razie zaczynam edukację ;)
Najtrudniejsze jest wyeliminowanie nawyków z fify, w którą grałem nieustannie od wielu lat.

No i jako fan Juve, nie mogę przeżyć braku licencji na koszulki i herb :/
  • Odpowiedz