Wpis z mikrobloga

Kolejne #rozdajo z cyklu "badamy rynek". Tym razem chodzi o zadaszenia z ogniwami fotowoltaicznymi do tarasów.
100 zł będzie rozlosowane wśród osób, które wypełnią ankietę:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScR6MFAMIPamt2IpeiRMsghUkXukQ4Jmp54Cs62nu4DXNKovg/viewform?usp=sf_link
20 zł dostanie ktoś z plusujących ten wpis.
Wygrana będzie w formie kuponu typu #allegro #empik #steam czy coś podobnego. Ostateczną decyzję pozostawiam szczęściarzom, ale niech to będzie coś prostego do ogarnięcia.
Losowanie jutro (środa) jakoś wieczorem.

Przepraszam za wołanie dwa razy, ale schrzaniłem z linkiem do ankiety i jak słusznie mi wytknięto wstawiłem link do edytowalnej wersji ankiety. Nie sprawdziłem co mi wysłali i po prostu przekleiłem. Mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze.
#budownictwo #budowadomu #fotowoltaika #steamrozdajo
  • 22
  • Odpowiedz
@bianconeri3234: Wiesz, dopóki nie wmyślimy lepszej metody magazynowania Energi i sposobu na udział paneli w zimę to raczej przy tych cenach jakiejś wielkiej ekscytacji nie będzie.

Tak liczyłem to sobie, tak wiem że obecnie jest taryfa że zimom "energetyka oddaje prąd" ale przy obecnym zużyciu dzieżko to ogarnąć
Do OPA: @Polanin: Skoro w temacie jest ładowanie samochodu to w projekcie jest przewidziane baterie/akumulatory? Bo sam nad tym myślałem
  • Odpowiedz