Wpis z mikrobloga

Kolejne #rozdajo z cyklu "badamy rynek". Tym razem chodzi o zadaszenia z ogniwami fotowoltaicznymi do tarasów.
100 zł będzie rozlosowane wśród osób, które wypełnią ankietę:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScR6MFAMIPamt2IpeiRMsghUkXukQ4Jmp54Cs62nu4DXNKovg/viewform?usp=sf_link
20 zł dostanie ktoś z plusujących ten wpis.
Wygrana będzie w formie kuponu typu #allegro #empik #steam czy coś podobnego. Ostateczną decyzję pozostawiam szczęściarzom, ale niech to będzie coś prostego do ogarnięcia.
Losowanie jutro (środa) jakoś wieczorem.

Przepraszam za wołanie dwa razy, ale schrzaniłem z linkiem do ankiety i jak słusznie mi wytknięto wstawiłem link do edytowalnej wersji ankiety. Nie sprawdziłem co mi wysłali i po prostu przekleiłem. Mam nadzieję, że tym razem będzie dobrze.
#budownictwo #budowadomu #fotowoltaika #steamrozdajo
  • 22
  • Odpowiedz
@Polanin: wypełniłem dla losowania, ALE... żeby realnie dobrze odpowiedzieć musiałbym najpierw miec wyliczenia ile pradu daja panele fotowoltaiczne, uwzględnić nasłonecznienie tarasu i znać jakieś średnie rynkowe ceny takiej usługi. Bez tego, jest to klikanie w ciemno. Przynajmniej dla laika.
  • Odpowiedz
@zaczarowanykorzen: @rivvv: Dzięki
@rivvv: Ja nie robiłem tej ankiety, więc może rzeczywiście jest tam błąd. Z tego co kojarzę to odpowiedzi nie są obowiązkowe, więc zostaw puste.
@Paayor: W pełni rozumiem. Możesz wpisać to śmiało w uwagach. Na pewno ktoś na to zerknie. To bardzo orientacyjne "badanie". Chcą bardzo z grubsza zobaczyć co ludzi o tym myślą.
  • Odpowiedz
@Polanin: Poszło. Ludzie są średnio nastawieni. Byłem bodajże 2 lata temu u nas w gminie na spotkaniu dotyczącym ogólnie paneli fotowoltaicznych. Mała gmina, ok 5000 mieszkańców w centralnej Polsce. Był to jakiś projekt, konkurs (2 gminy miały wygrać jakieś dofinansowanie, coś takiego). Ogólnie byłem zaskoczony poziomem przygotowania ludzi bo naprawdę większość nawet coś poczytała o panelach bo padały całkiem rzeczowe pytania ale mimo to większość raczej bez większej ekscytacji podchodziła do
  • Odpowiedz