Wpis z mikrobloga

jak Piatek podpisze umowe z Realem to chyba sie poplacze ze wzruszenia! co to bedzie za historia wy sobie wybrazacie? scenarzysci z "GOAL!" nawet tego nie oddali w polowie jaki to bedzie ewenement w historii :D
Typek gral w lidze polskiej xD i to w Cracovii :D nawet ja kochajacy pilke slabo go znalem, nagle wyciagaja go dzialacze Genuii za 4mln euro, typ w debiucie wali 4 bramy, wszyscy wtrzemiezliwi bo przeciez to puchar przeciwko druzynie z serii B. Zaczyna sie liga typ wali bramy za bramami :D z glowki, z dobitki, po dryblingu, z daleka no szok ogolnie i teraz za 60 euro... jezu jak ja sie za niego ciesze :=D
jak podpisze kontrakt to niema #!$%@? lece do madrytu zobaczyc go na zywo :))
#pilkanozna #reprezentacja #realmadryt
  • 26
@RwandyjskiFront: raczej niee oficjalny profil Genui potwierdzil na swoim twiterze, do tego praca hiszpanska juz od jakiegos czasu o tym pisze. Piatek bylby idealnym wzmocnieniem dla Realu, jest jednym z najlepszych strzelcow w tej chwili w europie a do tego nie gra w lidze mistrzow, wiec jakby go wzieli w styczniu to moze grac na wszystkich frontach :) no i ma dopiero 23 lata, a ich glowny "napastnik" Benzema jest w
@RwandyjskiFront
@wi1qqqq są takie ploty, bo szczerze mówiąc taniej niezłego napadziora nie dostaną, biorąc pod uwagę politykę Realu dotyczącą ściągania młodych zawodników. Staty ma świetne, stąd wszyscy najwięksi obserwują jego poczynania, a Real obecnie szuka takiego napastnika i w tych plotkach nie ma nic dziwnego. Myślę jednak, że do transferu nie dojdzie, Real dociagnie sezon do końca i wtedy ściągną kogoś z większym nazwiskiem i większą wartością marketingową.
@gadom71: tez jest to mozliwe... ale zauwaz, ze ostatnie transfery realu to nie byly zadne wielkie naziwska, no oprocz bramki Courtouis, ktora notabene nie gra najlepiej ale pomijajac go wszyscy inni to bardzo mlodzi zawodnicy, z jeszcze nie wyrobiona marka, wiec polityka transferowa mocno sie zmienila..
@wi1qqqq: Jak Probierz mówił dwa lata temu, ze będzie wart 15 mln euro, to mocno się zastanawiałem. myślałem - eee, nawet przy takich kosmicznych cenach pewnie w maxie 12. A tu taka kariera!
@wi1qqqq Skonczy jak Belotti. On w Torino strzelal podobnie, teraz jest tylko przecietniakiem. Piatek na te chwile zagral dobre pol sezonu we Włoszech a oprocz goli to nie oszukujmy sie grą nie zachwyca.