Wpis z mikrobloga

@grubyjanek: magnez, jakaś mieszanka ziół np. Sesja, brak rozpraszaczy takich jak ten z-----e wykop peel (mówię serio) i muzyka klasyczna w tle. No i siedź jeden dzień pracując nad czymś co lubisz, ale to ciągle. Drugiego dnia już bd mógł przerzucać się powoli na to co masz się nauczyć.
Tak to u mnie działa. Plus nie jedz gówna, rób sobie obiady choćby podstawowe. I syte śniadania.
  • Odpowiedz
@grubyjanek a tak serio ogranicz tabsy czy jakies multiwitaminy rozpuszczajce w wodzie. W sensie to nie jest zle ale nie ma co za duzo. Mirek wyzen dobrze mowi ze jedz dobre , pelnowartosciowe posilki a przy nauce internet off a telefon pod poduche albo do ladowania daleko od ciebie
  • Odpowiedz
@grubyjanek jak czlowiek musi cos zrobic typu nauka a nie jest to jego "fajnym" zajeciem to nagle mozg wpada na p------e pomysly obejrzec jakies filmiki, posluchac jakiejs muzyki, oberzec fajna scene z serialu... takze teb
  • Odpowiedz
Akurat nie spożywam żadnych gówien, tylko orzechy i kawa, ale faktycznie telefon do odstawki bo strasznie otępia.


@grubyjanek: łatwo zauważyć co się dzieje z mózgiem rano, jak 1 co się robi to w zasadzie sprawdza telefon. Spróbuj tego nie robić :) Ma się zazwyczaj naprawdę czysty i poukładany umysł. Po zchekowaniu telefonu (co mi zajmuje od pół h w górę) czuję się jakbym zarzucił mózg taką ilością informacji, że mam
  • Odpowiedz
  • 0
@Croudflup też zauważyłem, że ma się wtedy taką ciężką głowę, czasami jak mi się uda nie spojrzeć na telefon z rana i iść od razu na śniadanie to czuje się lepiej, mózg jest bardziej wypoczęty.
  • Odpowiedz
@grubyjanek: Modafinilu nie polecam jak coś. Skupiony może i po tym byłem, ale strasznie tępy xD Paru kumpli próbowało i każdy ma negatywne odczucia.

Ode mnie taka rada - rób przerwy, kiedy czujesz że nic Ci nie wchodzi do głowy. Ale nie na przeglądanie fejsa, wykopu, youtuba i męczenie swojego mózgu ciągłym przepływem informacji. Idź się przewietrzyć, posłuchaj spokojnej muzyki itp. Wielu ludzi zapomina o tym jak ogromne znaczenie mają
  • Odpowiedz