Wpis z mikrobloga

Czy ja tylko odnosze wrażenie, że "mowa nienawiści" została tylko wybrana jako powód a za kulisami chodzi o to, ze Jurek w napływie emocji sam nie ogarnia co mówi i czasami strzela bzdury ktore godzą w dobre imie organizacji ? Wybrał sobie tylko cel ktoremu moze przypisać rezygnację aby na ustach ludzi była teraz ciągle mowa nienawiści. Nic nie można już powiedzieć bo wszystko co jest krytyką zdobywa tytuł mowy nienawiści. Jesli chcesz byc osobą publiczną musisz sie liczyc z faktem, ze ktoś prędzej czy pozniej bedzie miał coś do powiedzenia na Twoj temat... #wosp2019
  • 4
@rafau01: Wiesz, chodzi o wszystkie jego organizacje. Zarówno WOŚP i Polandrock. Nawijanie ze sceny jak zły jest rząd który mu każe coś zrobić czy tez wyzywanie polityków partii naprawdę nie robi dobrej wizytówki. Od trzech lat obserwuję zakończenie festiwalu z wzgórza ASP i słucham co Owsiak opowiada, co roku jedzie ostro na rząd. Taki trochę strzał w kolano, skoro oni mogą mu zaszkodzić biznesowo a on może sobie na nich powyzywać...
@Grzabek Wydaje mi się że to z powodu wyrzucenia go z TVP. Nie wiem czy w tamtym okresie też nawijał o rządzie, ale przez ten cały czas współpracował z TVP, a po zmianie prezesa musiał znaleźć sobie nową stację. Do tego pewnie napędza go "nietykalność" w TVN-ie, skoro tam każdy coś mówi o rządzie i nie ma za to większych konsekwencji.