Wpis z mikrobloga

  • 1652
I smutno... gdyby to byl Kaczynski to tez by mi bylo smutno.
Kazdemu normalnemu czlowiekowi jest w takich chwilach smutno. Tylko zjeby sie ciesza.
#zamach #gdansk
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja się nie cieszę ale zwisa mi że jakiś obcy gość umarł. Tak jak codziennie w Polsce umiera kilkaset ludzi. Martwisz się o bliskich a nie obcych ludzi


@derigen90: ale to nie jest smierć z choroby czy naturalna tylko publiczna egzekucja, zamach nożownika. To jakby po zamachu na Kennediego powiedzieć, że w sumie dzisiaj umarlo X osób, o co tyle szumu.
  • Odpowiedz
@Arveit: A u mnie dominuje takie poczucie chichotu losu.
Człowiek, który był uważany za nietykalnego przez tyle lat, umiera z rąk zwykłego seby.
Ciekawi mnie, ile tego typu wydarzeń jest faktycznie przypadkowa, a ile zostało zainspirowanych (czy wręcz pokierowanych) przez różne organizacje.
Na myśl przychodzi morderstwo JFK czy arcyksięcia Franza Ferdinanda. Czy naprawdę tych wielkich ludzi zabili pojedynczy pomyleńcy bez żadnych pleców? Czy byli tylko narzędziem i następnie kozłami ofiarnymi?
  • Odpowiedz
I smutno... gdyby to byl Kaczynski to tez by mi bylo smutno.

Kazdemu normalnemu czlowiekowi jest w takich chwilach smutno. Tylko zjeby sie ciesza.
#zamach #gdansk

@Arveit: dokładnie tak... Tak samo wtedy, gdy usłyszałem że samolot prezydencki się rozbił i wszyscy zginęli to po prostu zrobiło mi się żal, że zupełnie niepotrzebnie zginęli ludzie, którzy wcale nie musieli jeszcze umierać. Mimo, że nie cierpiałem prezydenta, Gosiewskiego
  • Odpowiedz
Codziennie odbiera sobie życie około 15 osób, co oznacza, że wskutek samobójstw ginie w Polsce więcej osób niż w wypadkach drogowych.


@Arveit: To jest dopiero bardzo smutne. Rzesze osób nie widzi sensu w dalszym życiu, staje na krawędzi życia i śmierci, ostatnie wołanie o pomoc, o bycie zauważonym. Albo nawet już to nie, tylko chęć zerwania łańcucha życia.

A tutaj jednostka, tyle że znana z TV. W dodatku kontrowersyjna, bo często kojarzona z układami, szemranym towarzystwem itd. Pewnie teraz już nie będzie można o nim pisać prawdy, bo wg głupiej zasady, że o zmarłych mówi się dobrze albo wcale już jego brudów wyciągać nie będzie
  • Odpowiedz
@Arveit: A gdybym powiedział, że wszystko mi jedno? Ludzie ludzi mordują, w tym przypadku zmienia się tylko tyle, że tym razem trafiło na kogoś znanego. Gdyby to był zwykły kowalski to nawet by ci się nie chciało takiego wpisu wrzcać.

Oj ta obłuda.
  • Odpowiedz
Kazdemu normalnemu czlowiekowi jest w takich chwilach smutno. Tylko zjeby sie ciesza.

@BrockLanders no wlasnie, co ty możesz o tym wiedziec


@Arveit: Że co? Sam napisałeś, że albo komuś jest smutno i jest normalny, albo jest zjebem i się cieszy. Weź Ty się ogarnij, bo dla kilku plusów z lekko kontrowersyjnej wypowiedzi robisz z siebie idiotę teraz. Sam pokazałeś, że widzisz tylko skrajności, nie zauważasz środka. Dodatkowo jeszcze wartościujesz
  • Odpowiedz