Wpis z mikrobloga

@Miorz: Robta co chceta to nazwa jego programu muzycznego, a nie haslo zyciowe.

„Róbta, co chceta” to była nazwa mojego programu telewizyjnego z lat 90., bo rzeczywiście mogłem w nim robić, co chciałem. (…) Pełny odlot. Dzisiaj wyglądałoby to poczciwie, ale w ówczesnej telewizji było czymś świeżym. I trafialiśmy w estetykę młodych ludzi. Tymczasem „Róbta, co chceta” ze zgrozą powtarzane jest przez krytyków Orkiestry, chociaż ja tego hasła nie używam.


https://pl.wikiquote.org/wiki/Jerzy_Owsiak
@Topev: Zamiast obwiniać innych powinien się zastanowić czy takie osoby w całej polsce mają dobrą ochronę podczas jego eventu.

Teraz zachowuje się jak 3 latek który oblał ścianę i zwala winę na wszystkich tylko nie na siebie i nie sprawdzi sobie czy on gdzieś nie zawalił w zabezpieczniu imprezy. Ten gość miał przepustkę jako media i wszedł sobie od tak na scenę wg mnie wina leży pośrednio w organizacji tego -
a jak #!$%@? wszyscy po nim i całej organizacji WOŚP cisną to jest spoko.


@Topev: a u was biją murzynów!

a dzisiaj to w ogóle zaorali się wszyscy: wchodzę do pracy, kumpel puszcza Owsiaka który mówi, że generalnie #!$%@?, Adamowicza szkoda - pierwsze co powiedziałem to że Matka #!$%@? będzie miał używanie że Owsiak popiera przekręciarza i w międzyczasie jak szukałem informacji o MK i Gdańsku,co zajęło mi jakieś 20 sekund
Teraz zachowuje się jak 3 latek który oblał ścianę i zwala winę na wszystkich tylko nie na siebie i nie sprawdzi sobie czy on gdzieś nie zawalił w zabezpieczniu imprezy.


@bi-tek: to nie on za to odpowiadał
@JakTamCoTam: On jest twarzą tego całego przedsięwzięcia - powinien wyjść i powiedzieć że sprawdzi co poszło nie tak aby zapobiec takim wydarzeniom w przyszłości a nie moczyć się w polityczny gównie no ale kto co woli i widać jego priorytety.